Miley Cyrus i Liam Hemsworth znów przechodzą kryzys w swoim związku? Takie pytanie zaczęli sobie zadawać fani piosenkarki po jej ostatnim koncercie na festiwalu Tinderbox  w Danii. Spekulacje wywołało jedno zdanie, które padło z ust 26-latki podczas wykonywania przeboju "Wrecking Ball". - Mam k***a dość mężczyzn - tak soczyście zaklęła Miley do mikrofonu już w trakcie pierwszej zwrotki utworu. W sieci zawrzało. Część wielbicieli wokalistki odebrało bowiem te ostre słowa jako przesłanie dla jej męża. Na szczęście wszystko szybko się wyjaśniło.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth mają kryzys?

Po występie w Danii wszystkie profile Miley Cyrus w mediach społecznościowych szybko zalała fala komentarzy na temat jej mocnych słów o mężczyznach. Artystka w końcu odpowiedziała na jeden z nich. Zaprzeczyła spekulacjom, że odnosił się on do jej partnera. Ostatecznie okazało się, że nie było to nic osobistego. 

- To miało kontekst polityczny - wyjaśniła Miley.

Miley Cyrus znana jest z zaangażowania w sprawy społeczne, m.in. prawa kobiet, społeczności LGBT+ i zwierząt. Ostatnio wzbudziła sporo kontrowersji publikując swoje zdjęcie z tortem, na którym widniał napis "Aborcja to opieka zdrowotna". Głośny post na Instagramie był częścią kampanii amerykańskiej organizacji Planned Parenthood, która sprzeciwia się zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz wspólne zdjęcia Miley Cyrus i Liama Hemswortha w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Miley Cyrus przyciągnęła rekordowy tłum na Orange Warsaw Festival 2019 [DUŻO ZDJĘĆ]