Liam Hemsworth złożył pozew rozwodowy po 7 miesiącach od ślubu! W jedenaście dni po tym, jak Liam i Miley Cyrus ogłosili separację, okazuje się, że to już naprawdę koniec ich małżeństwa. Jak czytamy w dokumentach, które wyciekły do mediów, aktor w pozwie powołuje się na "różnicie nie do pogodzenia". Rozwód pary powinien przebiec bezproblemowo - Miley i Liam przed ślubem podpisali intercyzę, nie mają też dzieci. Jak donosi TMZ, aktor chce, aby sprawa została sfinalizowana jak najszybciej, aby mógł "ruszyć dalej" ze swoim życiem. Adwokatem Liama Hemswortha została Laura Wasser - prawniczka, która specjalizuje się w rozwodach celebrytów i reprezentowała m.in. Angelinę Jolie, Heidi Klum, Kim Kardashian, Ryana Reynoldsa czy Christinę Aguilerę. 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozwodzą się

Miley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili separację 10 sierpnia 2019 roku. Dzień wcześniej wokalistka została sfotografowana przez paparazzich podczas urlopu we Włoszech, a na fotografiach widać było, jak wymienia gorące pocałunki z modelką, Kaitlynn Carter. Kilka dni później, źródło bliskie Miley Cyrus powiedziało w rozmowie z TMZ, że gwiazda starała się ratować małżeństwo, ale nie mogła pogodzić się z tym, że Liam Hemsworth "dużo pije" i "zażywa pewne narkotyki". 

W ubiegłym tygodniu Miley Cyrus wydała piosenkę zatytułowaną "Slide Away", w której opowiada o relacjach z Liamem i śpiewa o jego zamiłowaniu do whisky i tabletek. Z kolei źródła bliskie aktorowi, zdecydowanie zaprzeczają oskarżeniom wokalistki i twierdzą, że prawdziwym problemem w ich związku była niewierność byłej gwiazdy Disneya.

ZOBACZ TEŻ: LIAM HEMSWORTH znalazł pocieszenie po rozstaniu z Miley Cyrus! Spotyka się z australijską aktorką