Miley Cyrus i Liam Hemsworth pobrali się po sześciu latach związku! Jak donosi Daily Mail, Miley Cyrus wyszła za mąż za Liama Hemswortha, a sekretna ceremonia odbyła się w Kalifornii. Wokalistka, zamiast zapraszać artystów, którzy wystąpiliby na jej weselu, sama to zrobiła. Ślub był bardzo kameralny - wokalistce towarzyszyli rodzice, Billy Ray i Trish Cyrus oraz garstka znajomych. Ani Miley Cyrus, ani Liam Hemsworth nie pokazali zdjęć ze swojego ślubu, ale podobno planują zorganizować kolejną ceremonię, tym razem w Australii, aby mogła wziąć w niej udział rodzina Liama.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub

Miley Cyrus słynie z zamiłowania do ekologii i zdrowego trybu życia, dlatego też swój ślub zorganizowała właśnie w takim stylu. Miała na sobie białą suknię w stylu boho.

"Miley i Liam niedawno pobrali się w tajemnicy, w jej rezydencji w Malibu. Sąsiedzi nie mieli pojęcia, że to ślub. Wszędzie biegały dzieci. Wszystko było w hipisowskim stylu. Podczas przysięgi - goście płakali! Wyrażali swoją miłość, mówili, że są najlepszymi przyjaciółmi i  że chcą się razem zestarzeć." - donosi magazyn Life&Style.

Serdecznie gratulujemy młodej parze!