Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub?! Para wybrała się na na wspólne wakacje, a paparazzi od razu wyłapali na ich palcach identyczne srebrne obrączki. Miejsce podróży Miley Cyrus i Liama Hemswortha nie jest wcale przypadkowe - zakochani udali się na wyspę Tybee, gdzie w 2009 roku odgrywali wspólną scenę pocałunku w filmie "Ostatnia piosenka". To właśnie na planie tego filmu poznali się i zakochali w sobie. Czyżby więc udali się na wyspę - w miejsce przywołujące miłe wspomnienia, aby świętować swój miesiąc miodowy?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub?!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth są już po ślubie - tak przynajmniej twierdzi źródło OK! Magazine. Ceremonia miała być bardzo skromna i zostali na nią zaproszeni tylko najbliżsi. 

'"Miley jest zachwycona, że wymieniła z Liamem obrączki. Nie może opisać słowami, jak bardzo się kochają i są przekonani, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. Bardzo podoba jej się bycie żoną. Miley i Liam wzięli cichy ślub w  ich willi w Malibu. "

Miley Cyrus i Liam Hemsworth zaczęli się spotykać w 2009 roku, kiedy to poznali się na planie filmu "Ostatnia Piosenka". Zaręczyli się trzy lata później, po czym w 2013 roku zerwali. Po rozstaniu z Liamem, Miley przeszła najbardziej kontrowersyjny okres w swojej karierze i ostatecznie zerwała z wizerunkiem grzecznej Hannah Montany. W 2016 roku, Miley i Liam wrócili do siebie i jak widać, tym razem chcą zostać ze sobą na całe życie...

Gratulujemy! ;)