Miley Cyrus od kilku miesięcy spotyka się z synem słynnego gwiazdora Arnolda Schwarzeneggera, Patrickiem.  Para grucha jak dwa gołąbki, nie obeszło się jednak bez kontrowersji. Ojciec Patricka, nigdy nie podzielał jego związku, twierdził, że Miley ma zły wpływ na jego syna.

Choć początkowo amerykańskie media donosiły, że związek młodych gwiazd to tylko sprytny chwyt marketingowy, aby ocieplić nieco kontrowersyjny wizerunek Cyrus, to wszystko wskazuje na to, że para naprawdę dobrze się ze sobą czuje i tworzy coraz poważniejszy związek.

Syn Schwarzeneggera jest w dalszym ciągu nie tylko szczęśliwie zakochany, ale także niedługo może uczynić go... dziadkiem! Media w USA obiegły bowiem ostatnio elektryzujące wieści, że Miley Cyrus jest w ciąży!

"Będę dziadkiem! Mówcie na mnie dziadzio!" -napisał na Twitterze ojciec wokalistki, Billy Ray Cyrus.

Czy rzeczywiście gwiazdka Disneya spodziewa się dziecka? Tak, choć jest jedno "ale" - chodzi o... dziecko-pizzę. Brzmi jak absurd?

Kilka dni temu Miley opublikowała na swoim Instagramie przerobione zdjęcie, na którym widzimy ją w gabinecie ginekologicznym, a na ekranie USG wyświetlone jest właśnie takie "pizzowe dziecko"! Jak można wywnioskować z innych fotografii, które publikuje na swoich profilach, gwiazda wprost kocha pizzę. 

Cała zaistniała sytuacja jest tylko sarkazmem wobec mediów, które jakiś czas temu spekulowały, czy Miley rzeczywiście nie jest w ciąży. Gwiazdę i jej ojca najwyraźniej to bardzo rozbawiło, skoro postanowili zrobić sobie z tego świetną zabawę.

Dziś Billy Ray śmieje się, ciekawe jednak, co jeśli by się okazało, że jego 22-letnia córka rzeczywiście spodziewa się dziecka?

Możecie sobie wyobrazić kontrowersyjną Miley Cyrus w roli matki?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Miley Cyrus - Na bajecznej randce w Disneylandzie!