Miley Cyrus i Cody Simpson są razem? W sieci pojawiło się nagranie, na którym wokalistka i australijski gwiazdor całują się, a ich pocałunek nie wygląda na "przyjacielski"! Przypomnijmy, że Miley Cyrus w ostatnim czasie ma dosyć bujne życie miłosne. Gwiazda w sierpniu 2019 rozstała się z Liamem Hemsworthem, z którym od 10 lat tworzyła zgraną parę, a od 7 miesięcy związek małżeński. To aktor złożył pozew rozwodowy do sądu, a nieoficjalnie mówi się o tym, że para nie dogadywała się w fundamentalnych kwestiach dotyczących przyszłości. Niemal od razu po ogłoszeniu separacji z mężem, Miley Cyrus zaczęła spotykać się z Kaitlynn Carter, która miała wspierać ją w ciężkich chwilach. Ich związek zakończył się jednak równie szybko, jak się zaczął.

Miley Cyrus i Cody Simpson są razem?

Zachodnie media donoszą, że Miley Cyrus spotyka się teraz z byłym chłopakiem Gigi Hadid! Wokalistka i Cody Simpson byli widziani w czwartek w sklepie spożywczym w Los Angeles, a następnie w restauracji sushi. Serwis TMZ dotarł nawet do nagrania, na którym Miley Cyrus i Cody Simpson całują się podczas wybierania jedzenia. Obejrzycie je poniżej:

Cody Simpson - kim jest nowy chłopak Miley Cyrus?

Cody Simpson to 22-letni australijski piosenkarz i autor tekstów. Popularność zdobył w 2009 roku, dzięki zamieszczaniu w serwisie Youtube coverów przebojów takich gwiazd, jak Justin Timberlake i The Jackson 5 oraz własnych utworów "One" oraz "Perfect". W 2010 roku ukazał się jego debiutancki singiel "iYiYi", który nagrał w duecie z FloRidą. Cody Simpson jest również utalentowanym pływakiem, a na mistrzostwach stanu Queensland wygrał dwa złote medale. W przeszłości był związany m.in. z modelką Clair Wuestenberg oraz Gigi Hadid.

Miley Cyrus i Cody Simpson przyjaźnią się od wielu lat. W jednym z wywiadów w 2015 roku gwiazdor wyznał, że obydwoje dorastali w świetle reflektorów i ten fakt bardzo ich do siebie zbliżył.

„Miley jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek i pomaga mi z wieloma sprawami. Jest bardzo otwarta i pracuję nad tym, aby być bardziej takim, jak ona" - mówił Simpson.

Myślicie, że to kolejny przelotny romans Miley, czy coś poważnego?