Miley Cyrus mogła zginąć tuż przed koncertem w Glastonbury. Na brytyjski festiwal, na którym odbywają się głównie koncerty zespołów i wykonawców rockowych, piosenkarka wystąpiła w niedzielę 30 czerwca 2019 roku. Oprócz Miley na scenie pojawili się także The Cure, Janet Jackson, The Killers i The Chemical Brothers. Podczas mocnego performancu, wokalistka zaśpiewała m.in. swoją wersję słynnego utworu Metalliki "Nothing Else Matters". Na dodatek artystka wcieliła się też w Ashley O., czyli postać, którą zagrała w serialu Netflixa "Black Mirror" i wykonała utwór "Nine Inch Nails". Jednak na krótko przed koncertem autorka hitu "Wrecking Ball" i jej najbliżsi znaleźli się w prawdziwie dramatycznej sytuacji. Sprawdź PONIŻEJ co się stało!

Miley Cyrus mogła zginąć w podróży samolotem

Na festiwal w Glastonbury Miley Cyrus udała się prywatnym samolotem ze swoją matką Tish Cyrus, siostrą Brandi Cyrus, ekipą menedżerów i muzykami. Według informacji udzielonych przez Brandi za pośrednictwem jej podcastu "Your Favorite Thing", samolot, którym leciały do Wielkiej Brytanii, prawie się rozbił. Piloci chcieli wykonać lądowanie awaryjne, ale dwie próby zakończyły się niepowodzeniem. Najstarsza siostra Cyrus zdradziła, że:

Nasz samolot próbował lądować dwa razy i musiał wracać, ponieważ na naszej drodze były inne samoloty. Nasz samolot musiał ostro skręcać, raz gwałtownie się podnosił a raz opuszczał. Moja mama zaczęła płakać i pytać: co jeśli umrzemy, Noah jest sama? Miley siedziała mi na kolanach, wszyscy płakali a nikt nie powiedział nam co się dzieje.

Po dziesięciu minutach piloci podjęli kolejną nieudaną próbę lądowania i jak relacjonuje Brandi: "Moja mama zaczęła płakać i powtarzać, że jeśli wszyscy umrzemy, Noah zostanie sama”. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i piosenkarka wraz z najbliższymi oraz współpracownikami wylądowała w Wielkiej Brytanii.

Przypomnijmy, że Miley Cyrus niedawno po raz pierwszy wystąpiła w Polsce. Jej koncert odbył się 1 czerwca 2019 roku w ramach Orange Warsaw Festival 2019. W trakcie niespełna 50-minutowego setu zaśpiewała m.in. "Nothing Breaks Like a Heart" i starsze hity takie jak "Can't Be Tamed" i "Party in the U.S.A". 

Zobacz zdjęcia Miley Cyrus w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Miley Cyrus przyciągnęła rekordowy tłum na Orange Warsaw Festival [DUŻO ZDJĘĆ]