Miley Cyrus zamieściła dzisiaj na swoim profilu w serwisie Twitter tajemniczą wiadomość, której adresatem był jej ojciec, muzyk Billy Ray Cyrus. Matka byłej gwiazdy Disneya złożyła niecałe dwa tygodnie temu pozew o rozwód, a sama Miley wydaje się popierać decyzję Tish Cyrus, chętnie się z nią fotografując.

Zdaje się, że Mileynie ma za to ostatnio najlepszego kontaktu ze swoim ojcem, bo zamieściła dzisiaj taki skierowany do niego wpis: - Ponieważ nie odpowiadasz na moje wiadomości, to daję ci godzinę, byś powiedział prawdę. - napisała Cyrus. - Inaczej sama to zrobię. Co ciekawe, do wiadomości Miley załączyła też swoje zdjęcie, na którym pozuje z tajemniczą kobietą.

Amerykańskie portale plotkarskie natychmiast zaczęły analizować treść wiadomości, sugerując, że rozwód rodziców Miley spowodowany jest niewiernością Billy'ego Raya. W odpowiedzi na tę zagadkę nie pomoże jednak sama Cyrus. Wiadomość do jej ojca zniknęła z jej profilu po kilku godzinach, a gwiazdka napisała tylko: - Moje konto dzisiaj nieźle wariuje!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Miley Cyrus z mamą na Nowojorskim Tygodniu Mody [FOTO]