Miley Cyrus pierwszy raz komentuje rozwód z Liamem Hemsworthem! Wokalistka postanowiła zamieścić w swoich mediach społecznościowych oświadczenie po tym, jak w mediach pojawiły się plotki o jej zdradach. Internet obiegły informacje o tym, że małżeństwo Miley i Liama zakończyło się, ponieważ artystka nie była wierna. Jak twierdzi wokalistka, plotki te są nieprawdziwe: "Nie mam nic do ukrycia. Nie jest tajemnicą, że dużo imprezowałam, kiedy byłam nastolatką i jeszcze po tym, jak skończyłam 20 lat. Nie tylko paliłam, ale eksperymentowałam z narkotykami [..] Zdradzałam osoby, z którymi byłam w związkach, kiedy byłam młoda [...] W internecie prawdopodobnie znajdziecie więcej moich nagich zdjęć, niż jakiejkolwiek innej kobiety w historii.

Miley Cyrus o rozwodzie z Liamem Hemsworthem

Miley Cyrus przyznała się do wielu błędów, które popełniała w przeszłości. Zaprzeczyła jednak plotkom i oświadczyła, że będąc żoną Liama Hemswortha, nigdy go nie zdradziła:

"Ale prawdą jest, że kiedy pojednaliśmy się z Liamem, byłam mu oddana. Nie ma tu żadnych sekretów do odkrycia. [...] Dorastałam na Waszych oczach i, uwaga, DOJRZAŁAM. Mogę przyznać się do wielu rzeczy, ale nie do tego, że moje małżeństwo skończyło się przez zdradę. [...] Kocham Liama i zawsze będę go kochała. ALE teraz muszę podejmować decyzje, które będą dobre dla mnie i zostawić poprzednie życie za sobą. Jestem teraz najzdrowsza i najszczęśliwsza."

Przypomnijmy, że to Liam Hemsworth złożył pozew rozwodowy, aby zakończyć małżeństwo z Miley Cyrus. W dokumentach, które trafiły do mediów czytamy, że aktor za powód rozwodu podaje "różnicie nie do pogodzenia". Prawnikiem Liama Hemswortha została specjalizująca się w rozwodach celebrytów, Laura Wasser, która reprezentowała m.in. Kim Kardashian, Angelinę Jolie oraz Heidi Klum.