Miley Cyrus wystąpiła w Polsce! O tym, jak wiele osób czekało na koncert tej młodej artystki w naszym kraju było wiadomo już ponad tydzień temu, gdy wyprzedały się bilety na drugi dzień Orange Warsaw Festival 2019. Jednak gigantyczny tłum, który mimo później pory (godz. 23) stawił się w sobotę przed główną sceną, i tak robił ogromne wrażenie. Choć artystka z powodzeniem od lat regularnie nagrywa wielkie przeboje, to ciężko było oprzeć się wrażeniu, że wiele osób wciąż głównie kojarzy ją głównie z okresu jej dziecięcej kariery. Co zobaczyli ci, którzy przyszli przekonać się, na kogo wyrosła słodka Hannah Montana?

26-letnia dziś gwiazda nie zaśpiewała co prawda przebojów ze swojego disneyowskiego okresu, ale jej aktualny image (blond włosy z grzywką i ubrania nawiązujące do stylu country) to całkiem zgrabne połączenie jej niewinnego wizerunku z początków kariery z późniejszym buntowniczym okresem. Miley to obecnie niezwykle doświadczona i pewna siebie performerka, co od razu udowodniła na scenie Orange Warsaw Festival. Gwiazda prezentowała swój mocny wokal oraz seksowne ruchy na scenie już praktycznie od pierwszego utworu, czyli megahitu "Nothing Breaks Like a Heart". Gwiazda jednak w dużej mierze wykorzystała występ w Warszawie do promocji swojego najnowszego wydawnictwa - minialbumu "SHE IS COMING", z którego zaśpiewała aż 5 piosenek.

Festiwalową setlistę uzupełniły starsze hity "Can't Be Tamed", "Party in the U.S.A", cover "Jolene" z repertuaru jej matki chrzestnej, Dolly Parton, singiel "Malibu" z poprzedniej płyty oraz przeboje z albumu "Bangerz", czyli "We Can't Stop" i zaśpiewane na koniec "Wrecking Ball". I tym miejscu zrodziły się kontrowersje.

Miley Cyrus na Orange Warsaw Festival 2019

Część obecnych na wydarzeniu uważa, że koncert Miley Cyrus na Orange Warsaw Festival 2019 był zbyt krótki. Niespełna 50-minutowy set co prawda nie odbiegał od występów piosenkarki na festiwalach w innych krajach, ale wiele osób liczyło na nieco dłuższy występ i większy kontakt artystki z publicznością. Warto jednak podkreślić, że nawet najbardziej krytyczne osoby nie były w stanie odmówić Miley gigantycznego talentu. Pozostaje nam więc liczyć na szybki powrót gwiazdy do Polski na pełnowymiarowy występ w ramach osobnej trasy koncertowej.

Zobacz zdjęcia Miley Cyrus na Orange Warsaw Festival 2019 w GALERII >>