Miley Cyrus i Kaitlynn Carter były w ostatnim czasie najgorętszą parą show-biznesu. Dziewczyny po raz pierwszy pojawiły się oficjalnie razem na gali MTV VMA 2019, na której wokalistka zaśpiewała piosenkę o swoim rozstaniu z Liamem Hemsworthem. Ich pierwsze wspólne, gorące zdjęcia wyciekły do sieci dzień przed tym, jak Cyrus ogłosiła, że ona i Hemsworth są w separacji. Od tamtej pory, piękne blondynki były niemal nierozłączne. Zachodnie media donosiły nawet, ze Miley i Kaitlynn zdecydowały się ze sobą zamieszkać. Jak się jednak okazuje, związek Cyrus i Carter dobiegł już końca - dlaczego?

Miley Cyrus rozstała się z dziewczyną

Jak donosi The Sun, Miley Cyrus i Kaitlynn Carter rozstały się. Po sześciu tygodniach związku, wokalistka i influencerka postanowiły zostać tylko przyjaciółkami.

"Były dla siebie oparciem w momencie, gdy okazało się, że obie są w separacji. Obecnie nie są już razem" - donosi źródło The Sun.

Przypomnijmy, że 21 sierpnia 2019 roku, po siedmiu miesiącach od ślubu, Liam Hemsworth złożył pozew rozwodowy do sądu w Los Angeles. W piśmie aktor powołał się na "różnice nie do pogodzenia". Nieoficjalnie mówiło się, że chociaż para początkowo starała się ratować swoje małżeństwo, romans Miley Cyrus i Kaitlynn Carter przelał czarę goryczy. 

ZOBACZ TEŻ: MILEY CYRUS pierwszy raz o rozwodzie z mężem: "Nie zdradzałam Liama!"