Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się zaledwie po ośmiu miesiącach małżeństwa! Para wydała specjalne oświadczenie, w którym podała oficjalne przyczyny separacji. "Liam i Miley zdecydowali się na separację. Zmienili się zarówno jako partnerzy, jak i jednostki i postanowili, że będzie najlepiej, jeśli oboje skoncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu" - czytamy w oświadczeniu dla prasy. Tak brzmią oficjalne powody rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortha. A jak było naprawdę?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się

Jeszcze zanim do mediów trafiło oświadczenie na temat rozstania Cyrus i Hemswortha, paparazzi opublikowali zdjęcia wokalistki wypoczywającej nad jeziorem Como we Włoszech, w towarzystwie przyjaciółek. Co więcej, na ujęciach widać, jak Miley Cyrus całuje się z Kaitlynn Carter - jedną z dziewczyn! Zdjęcia obejrzycie tutaj.

O swoim związku z Liamem Hemsworthem i o zainteresowaniu kobietami, wokalistka opowiadała już jakiś czas temu w rozmowie z magazynem Elle:

"Wydaje mi się, że ludzie są zaskoczeni, że jestem mężatką. Ale mój związek jest wyjątkowy. Nie wiem czy kiedykolwiek 'wpuszczę' do niego kogoś, bo jest tak złożony i nowoczesny, że nie sądzę, aby ludzie go zrozumieli. To znaczy, czy ludzie naprawdę myślą, że siedzę w domu i gotuję kolację? Jestem w związku heteroseksualnym, ale nadal jestem zainteresowana kobietami. Ludzie przechodzą na wegetarianizm ze względu na kwestie zdrowotne, ale nadal uważają, że bekon jest pyszny [...] To jest osoba [Liam], która najbardziej mnie wspiera. Ja z pewnością nie pasuję do roli stereotypowej żony. Nawet nie lubię tego słowa."

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha przechodził w przeszłości różne burzliwe fazy. Para poznała się w 2009 roku na planie filmu "Ostatnia piosenka" i zaręczyła się trzy lata później. Kiedy wokalistka i aktor po raz pierwszy ze sobą zerwali, Miley pokazywała się publicznie z kobietami, prowokując prasę plotkarską. Po jakimś czasie Cyrus i Hemsworth postanowili jednak dać sobie drugą szansę, a w święta Bożego Narodzenia 2018 wzięli ślub. Jak widać, historia lubi się powtarzać.

Czy tym razem uda im się odratować małżeństwo?