Miley Cyrus wzięła ślub! Tak, to prawda. Cyrus wyszła za mąż za Liama Hemswortha. Ich związek przechodził różne (burzliwe) fazy. Raz nawet na poważnie zerwali, a Miley pokazywała się publicznie z kobietami, prowokując prasę plotkarską. Po jakimś czasie Cyrus i Hemsworth postanowili jednak dać sobie drugą szansę, a w święta Bożego Narodzenia... wzięli ślub! Miley Cyrus pokazała pierwsze zdjęcia z ceremonii zaślubin na Instagramie, potwierdzając tym samym plotki, które krążyły od kilku dni. Przypomnijmy, że w wigilię w sieci opublikowano nieoficjalne zdjęcia, na których widać Miley Cyrus w białej sukni oraz Miley i Liama, krojących tort. Nie było jednak pewności, czy ujęcia pochodzą ze śluubu pary, czy z innego wydarzenia, np. z planu reality show. Okazało się jednak, że to prawda - Miley i Liam wzięli ślub! Zobacz pierwsze zdjęcia z uroczystości w naszej GALERII.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - historia miłości

Miley Cyrus (26) i Liam Hemsworth (28) poznali się na planie filmu "The Last Song". Było to w 2008 roku. Romans między nimi wybuchł niemal od razu. W czerwcu 2012 roku Miley i Liam zaręczyli się. Jednak we wrześniu 2013 roku para zerwała i odwołała zaręczyny. W tym czasie Miley przypisywano romanse m.in. z Edem Westwickiem, a Liamowi z January Jones. Jesienią 2013 roku Cyrus rozpoczęła proces całkowitej zmiany wizerunku. Jej słynne "twerkowanie" na gali rozdania nagród MTV przeszło do historii. Hannah Montana odeszła na zawsze, a w jej miejsce pojawiła się wyzwolona, świadoma swojej atrakcyjności i seksualności, niegrzeczna artystka. Tuż po tym kontrowersyjnym występie Hemsworth przestał obserwować Miley na Twitterze. W kolejnych miesiącach piosenkarce przypisywano wielu nowych partnerów, w tym Patricka Schwarzeneggera. Cyrus zakochała się poważnie w wakacje 2015 roku - jej wybranką była modelka Victoria's Secret, Stella Maxwell. Była to gorąca, ale krótkotrwała miłość, po której nastąpiło jeszcze kilka przelotnych flirtów. Po kolejnym rozstaniu, Cyrus niespodziewanie.. odwiedziła Liama Hemswortha. Ich dawne uczucie wybuchło na nowo, tym razem ze zdwojoną siłą. We wrześniu 2017 roku znów byli oficjalnie razem.

Na początku 2018 roku najpierw pojawiły się plotki, że para wzięła ślub, a potem - że Miley i Liam się rozstali. Tym razem ostatecznie. I kiedy już nikt nie był pewien, czego się po nich spodziewać, Cyrus i Hemsworth zaskoczyli wszystkich... i zostali mężem i żoną! Miley i Liam wzięli ślub 23 grudnia w jednej z posiadłości artystki. Cyrus potwierdziła domysły mediów 26 grudnia, publikując słodkie zdjęcia ze ślubu. Serdecznie gratulujemy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12.23.18

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus) Gru 26, 2018 o 12:48 PST