Miley Cyrus i Kaitlynn Carter zamieszkały razem! Wszystko wskazuje na to, że romans wokalistki, która jest w trakcie rozwodu z mężem i 31-letniej influencerki, kwitnie. Jak donosi serwis People, Cyrus postanowiła nie oglądać się za siebie i ruszyć do przodu ze swoim życiem. Przypomnijmy, że 21 sierpnia 2019 roku, po siedmiu miesiącach od ślubu, Liam Hemsworth złożył pozew rozwodowy do sądu w Los Angeles. W piśmie aktor powołał się na "różnice nie do pogodzenia". Nieoficjalnie mówi się, że chociaż para początkowo starała się ratować swoje małżeństwo, romans Miley Cyrus i Kaitlynn Carter przelał czarę goryczy. 

Miley Cyrus zamieszkała z nową dziewczyną

„Mieszkają razem i są bardzo szczęśliwe. Miley ma się świetnie, idzie dalej. Wygląda na to, że niczego nie żałuje. Uwielbia przebywać z Kaitlynn” - twierdzi źródło serwisu People.

Co na to wszystko Liam Hemsworth? Aktor jest podobno bardzo zraniony, ale zachowanie Miley Cyrus nie jest dla niego szokiem. W ciągu ostatnich kilku miesięcy para rozmawiała o przerwie, bo Liam miał być sfrustrowany niektórymi z wybryków żony. Mimo to, przyjaciele pary uważają, że prędzej czy później, aktor i wokalistka wrócą do siebie, a związek Miley z Kaitlynn jest jedynie "wakacyjną miłością".

ZOBACZ TEŻ: KAITLYNN CARTER - kim jest dziewczyna Miley Cyrus? To była żona brata Kardashianek