W wiosennej edycji „Milionerów” TVN długo wyczekiwanym zwycięzcą została przesympatyczna Maria Romanek – emerytowana nauczycielka z Bezmiechowej Dolnej. Pani Maria zaskoczyła wszystkich widzów ogromną wiedzą, odwagą w podejmowaniu ryzyka, a także wielkim sercem. Jej sukces jest doskonałym przykładem na to, że do programu może zgłosić się każdy. Wiek, wykonywany zawód oraz zainteresowania nie mają żadnego znaczenia! 

Milionerzy 2018 - castingi do jesiennej edycji quizu TVN 

"Milionerzy" to teleturniej wywodzący się z Wielkiej Brytanii, który zyskał popularność w ponad stu krajach na całym świecie. Zasady są niezwykle proste. Aby wygrać milion, należy odpowiedzieć prawidłowo na dwanaście pytań. By zgarnąć sumę gwarantowaną, trzeba udzielić odpowiedzi na pytanie drugie za tysiąc złotych oraz siódme warte czterdzieści tysięcy złotych. Można skorzystać także z trzech kół ratunkowych: „telefonu do przyjaciela”, „pół na pół” oraz „pytania do publiczności”. Na końcu tej drogi czeka okrągły MILION złotych!

Kto tym razem powtórzy sukces Marii Romanek i opuści studio z tytułem zwycięzcy? Do programu można zgłosić się już dziś! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: milionerzy.tvn.pl.

Myślicie, że na jesieni 2018 poznamy kolejnego polskiego zwycięzcę „Milionerów”?