Milionerzy TVN: Już dziś wieczorem w teleturnieju padnie pytanie za okrągły milion złotych. Usłyszy je nikt inny jak właśnie Remigiusz Skubisz, który na swoim koncie ma już 5000 tysięcy złotych! Czy uczestnik teleturnieju zaryzykuje i postanowi odpowiedzieć na pytanie o „okrągłą bańkę”? Jak będzie ono brzmiało? Czy dziś wieczorem na TVN-ie padnie główna wygrana w Milionerach? Czy Skubisz sięgnie po ostatnie koło ratunkowe, które mu zostało, czyli Pytanie do publiczności?

ZOBACZ: MAGDALENA MIELCARZ w nowym wizerunku pod studiem "Dzień dobry TVN". Metamorfoza jej służy?

Co ciekawe, pytanie o milion w programie Milionerzy TVN padnie dziś już po raz 13 w historii polskiej edycji show. O główną wygraną w teleturnieju powalczy Remigiusz Skubisz, pracownik działu IT. Czy uczestnikowi show, który usiądzie naprzeciwko Huberta Urbańskiego, uda się na nie odpowiedzieć i tym samym zostać pierwszym w tej edycji programu milionerem? Trzymamy za to mocno kciuki!

Milionerzy TVN - pytanie za milion

Do tej pory Remigiusz Skubisz radził sobie z niełatwymi pytaniami naprawdę świetnie! Czy dobra passa nie opuści go i dzisiaj? Jego szanse na zwycięstwo są naprawdę duże! Pan Remigiusz stoi przed wielką szansą, aby drugi raz w historii programu sięgnąć po milion złotych! Czy powtórzy sukces Krzysztofa Wójcika ze Szczecina, który sięgnął po główną wygraną 28 marca 2010? Wówczas pytanie za milion brzmiało:

Z gry na jakim instrumencie słynie Krzysztof Mozil?

  1. na kornecie
  2. na akordeonie
  3. na djembe
  4. na ksylofonie

Poprawna odpowiedź była ukryta pod literą B. Czy tak samo będzie i tym razem?

O tym przekonamy się już dziś wieczorem, 16 października o godzinie 20:55 na antenie TVN.

Będziecie oglądać? Bo nas na pewno nie zabraknie przed ekranami telewizorów!