Milionerzy”, czyli najpopularniejszy teleturniej na świecie, trzyma w napięciu jak prawdziwy thriller, budząc w widzach ogromne emocje. Są one tym większe, im większa jest suma na koncie uczestnika. Pytanie za MILION w polskiej edycji programu zostało zadane tylko raz: 28 marca 2010 roku. Wówczas poprawnej odpowiedzi udzielił Krzysztof Wójcik. Pan Krzysztof zgarnął wówczas okrągły MILION ZŁOTYCH! Czek na taką samą sumę już ostatnio został wypisany przez Huberta Urbańskiego. Czy już dziś wieczorem trafi on do rąk MariI Romanek?

Maria Romanek wygra MILION ZŁOTYCH w "Milionerach"?

Czy Maria Romanek, emerytka z Bezmiechowej Dolnej, powtórzy sukces Krzysztofa Wójcika z 2010 roku? Czy to ona okaże się drugą milionerką w historii teleturnieju „Milionerzy” w TVN?

ZOBACZ: MILIONERZY TVN Drugi milion w historii teleturnieju już na dniach! Hubert Urbański wręczy czek na MILION złotych! Komu?

Odpowiedź na to pytanie poznamy już dziś w „Milionerach”, o godzinie 20:55 na antenie TVN. Będziecie trzymać kciuki za Marię Romanek? Zobaczcie zapowiedź tego odcinka. Faktycznie ma szansę na MILION ZŁOTYCH?