Milla Jovovich po raz trzeci zostanie mamą. 43-letnia aktorka znana z takich filmów, jak "Piąty element", "Residence Evil" czy "Joanna d'Arc" ogłosiła szczęśliwą nowinę na swoim profilu na Instagramie. Chociaż Jovovich jest podekscytowana, to nie ukrywa że początki ciąży nie były dla niej łatwe. Gwiazda, która jest już mamą dwóch córek - Ever (11) i Dashiel (4), przez długi czas wstrzymywała się z podzieleniem się wiadomością z fanami, ze względu na utratę poprzedniej ciąży.

"Kiedy 13 tygodni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, miałam mieszane uczucia - od wielkiej radości po całkowite przerażenie. Ze względu na mój wiek i utratę ostatniej ciąży nie chciałam zbyt szybko przywiązywać się do potencjalnego dziecka. Przez ostatnie kilka miesięcy moja rodzina i ja, jak na szpilkach czekaliśmy na wyniki różnych badań i większość czasu spędziliśmy w gabinetach lekarskich. Dzięki Bogu wszystko jest w w porządku i okazuje się, że zostaliśmy pobłogosławieni kolejną córką!” - napisała Jovovich na Instagramie.

Milla Jovovich jest w ciąży

Dwa lata temu, kiedy Milla Jovovich przebywała na planie zdjęciowym w Europie, rozpoczęła się u niej przedwczesna akcja porodowa. Aktorka była wtedy zaledwie w czwartym miesiącu ciąży i okazało się, że konieczne jest dokonanie aborcji.

„Powiedziano mi, że muszę być przytomna podczas całej procedury. To była jedna z najbardziej przerażających rzeczy, jakie kiedykolwiek przeżyłam. Nadal miewam koszmary. Byłam sama i całkowicie bezradna. Kiedy myślę o tym, że kobiety mogą być poddawane aborcji w jeszcze gorszych warunkach niż ja, robi mi się słabo" - wyznała w jednym z wywiadów aktorka.

Milla Jovovich przez traumatyczne zdarzenia, wpadła w wielomiesięczną depresję oraz izolowała się od świata zewnętrznego:

" Przez miesiące izolowałam się od ludzi, a jednocześnie musiałam pozostać silna dla moich dwóch córek. Dzięki Bogu udało mi się znaleźć wyjście z tego piekła bez sięgania po leki, ale pamięć o tym, przez co przeszłam i co straciłam, pozostanie ze mną do końca życia.”

Milla Jovovich otrzymała od fanów wiele wsparcia i gratulacji. Aktorka zapowiedziała, że będzie relacjonowała przebieg swojej ciąży na Instagramie.