Milla Jovovich urodziła. O tym, że trzecie dziecko pochodzącej z Rosji amerykańskiej modelki i aktorki jest już na świecie, dowiedzieliśmy się od najstarszej córki gwiazdy, Ever Gabo Anderson. Dwunastolatka w niedzielę opublikowała na swoim profilu na Instagramie rodzinne zdjęcie prosto ze szpitala. 44-letnia odtwórczyni roli zabójczo pięknej Alice z serii filmów "Resident Evil" pozuje do fotografii, trzymając na rękach noworodka. Poza dziećmi, na zdjęciu nie brakuje także jej męża, 54-letniego reżysera Paula W.S. Andersona.

Milla Jovovich urodziła trzecie dziecko

Milla Jovovich nie robiła tajemnicy z płci trzeciego dziecka, dlatego wiemy, że przywitała na świecie trzecią córkę. Jak wynika z instagramowego wpisu najstarszej córki gwiazdy, dziewczynka otrzymała na imię Osian. Uprzedzając pytania internautów, Ever Gabo od razu wyjaśniła, że imię jej nowo narodzonej siostrzyczki należy wymawiać tak samo, jak angielskie słowo "ocean".

Przypomnijmy, że poza dwunastoletnią Ever Gabo, Milla Jovovich i jej mąż mają jeszcze córkę Dashiel Edan, która urodziła się 1 kwietnia 2015 roku.

Narodziny trzeciej córki Jovovich cieszą fanów i media na całym świecie tym bardziej, że dwa lata temu aktorka i modelka straciła dziecko w wyniku poronienia.

Zobacz pierwsze zdjęcia Milli Jovovich z nowo narodzoną córeczką w GALERII >>

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek pierwszy raz w ciąży na imprezie. Zachwyciła kreacją