7 czerwca 2018, na tarasie warszawskiej restauracji Biała, odbyła się kolacja ekspertów mody i przedstawicieli mediów patronackich pod nazwą Millennial Dinner w ramach KTW Fashion Week. Podczas Millennial Dinner zaproszeni goście głosowali nad wyborem młodego talentu, projektanta, który swoją kolekcję pokaże w części wieczornej, przed pokazem topowego projektanta, 10 listopada podczas KTW Fashion Week.

Druga edycja KTW Fashion Week odbędzie się w dniach 8-11 listopada w katowickiej Fabryce Porcelany pod hasłem „Mentors vs. Millennials”. Organizatorzy wydarzenia, Rafał Wyszyński - pomysłodawca KTW Fashion Week i Anna Puślecka – ekspert mody i producentka, chcą ją oprzeć na dialogu i znalezieniu wspólnego mianownika między uznanymi projektantami o ugruntowanej pozycji, a nowymi, młodymi talentami.

Na kolację Millennial Dinner zostało zaproszone znakomite grono dziennikarzy i ekspertów mody, m.in.: Marcin Cejrowski, Karolina Limbach, Hanna Rydlewska, Anna Zejdler-Ibisz, Natalia Hołownia, Agnieszka Ścibior, Urszula Wiszowata, Agata Tanter, Michał Zaczyński, Harel, Mikołaj Komar, Tobiasz Kujawa, Dorota Wróblewska, Malwina Wędzikowska, Ada Fijał, Tomasz Jacyków, Joanna Horodyńska, Rafał Wyszyński, Anna Puślecka i inni.

Temat Millennialsów – nie tylko jako młodych konsumentów, ale także narybku, który będzie wchodził do branży mody i zasilał jej szeregi – jest ostatnio bardzo modny i głośny na całym świecie, także i w Polsce. Jak z nimi rozmawiać i jak do nich dotrzeć? Czego od nas oczekują? Jak my ich postrzegamy? Co możemy im dać? Świeże spojrzenie na modę jest niezwykle ważne, a zmiana pokoleniowa nieuchronna. Druga edycja KTW Fashion Week „Mentors vs. Millennials” ma być otwarciem się na młodych, zwróceniem uwagi na młode talenty, którym nie można dać przepaść. Dlatego podczas Millennial Dinner eksperci mody i przedstawiciele mediów głosowali nad godnym uwagi, młodym projektantem, który swoją kolekcję pokaże w części wieczornej, przed pokazem topowego projektanta, w sobotę 10 listopada 2018 podczas KTW Fashion Week.

Kto to będzie? Dowiemy się już niebawem!