Zaręczyny gwiazd w 2019 roku były naprawdę spektakularnymi wydarzeniami. O tych najpiękniejszych i najbardziej wystawnych pamiętamy do dziś. Te bardziej skromne mogły umknąć już naszej uwadze. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu, najważniejsze zaręczyny gwiazd mijającego roku zarówno polskich, jak i zagranicznych. W polskim show-biznesie zdecydowanie najgłośniej było o Julii Kuczyńskiej "Maffashion", która przyjęła oświadczyny Sebastiana Fabijańskiego. Fanów blogerki zaskoczył fakt, że zdecydowała się na tak odważny krok po kilku miesiącach związku z aktorem. Swój ślub planuje już również modelka Sandra Kubicka, której wybrankiem jest przedsiębiorca, Kaio Alves Goncalves.

Gwiazdy, które zaręczyły się w 2019 roku

Jednymi z najgłośniejszych zaręczyn 2019 roku były zaręczyny Zosi Ślotały i Kamila Haidara - biznesmen oświadczył się stylistce podczas imprezy niespodzianki. Media pisały również o Adrianie Kalskiej oraz Mikołaju Roznerskim, którzy mieli zaręczyć się we Włoszech, natomiast para do tej pory nie potwierdziła krążących w sieci informacji.

W 2019 roku zaręczały się również zagraniczne gwiazdy. "Tak" powiedziała m.in. Jennifer Lopez, która wkrótce zostanie żoną Alexa Rodrigueza oraz Katy Perry, która planuje ślub z Orlando Bloomem

Zobaczcie ZDJĘCIA gwiazd, które zaręczyły się w 2019 roku.