Miła Borcuch wkracza do show-biznesu? Córka Ilony Ostrowskiej i Jacka Borcucha właśnie zadebiutowała na warszawskich salonach. Trzynastolatka pojawiła się 7 maja w towarzystwie swoich znanych rodziców na uroczystej premierze filmu "Słodki koniec dnia" z Krystyną Jandą i Kasią Smutniak. Jej obecność na tym wydarzeniu nie była przypadkowa - Miła jest w końcu nie tylko córką reżysera filmu, ale także zagrała w nim mały epizod. Gwiazda serialu "Ranczo" oraz reżyser nagradzanego filmu "Wszystko, co kocham" tryskają z dumy!

Córka Ilony Ostrowskiej i Jacka Borcucha

Miła Borcuch to jedyny owoc siedmioletniego małżeństwa Ilony Ostrowskiej i Jacka Borcucha. Dziewczynka przyszła na świat w 2006 roku. Gdy jej znani rodzice wzięli rozwód, miała zaledwie sześć lat. Rodzice od 10 lat razem wychowują dziecko i żyją w przyjaźni.

To, że relacje rodziców Miły są bardzo dobre było także widać na premierze filmu "Słodki koniec dnia". Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch chętnie pozowali obecnym wydarzeniu fotoreporterom do wspólnych zdjęć z córką. Możecie je zobaczyć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Dziecko Meghan i Harry'ego. Para książęca pokazała Baby Sussex [ZDJĘCIA]