Jurorzy programu „#Supermodelka Plus Size”: Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska i Rafał Maślak wybrali już 15 dziewczyn, które ich zdaniem mają szansę na międzynarodową karierę. Pod ich czujnym okiem dziewczyny mierzą się z zadaniami, które pozwolą wyłonić tę najlepszą. Udział w programie chciało wziąć przeszło tysiąc dziewczyn w wieku od 18 do 28 lat, noszących rozmiar 42 i większy. Tylko 52 z nich dostało zaproszenie na castingi, które odbyły się pod koniec maja. Z tej grupy z kolei jury wyłoniło finałowe 15 kandydatek, które mają szansę w programie pokazać swoje największe atuty.

ZOBACZ: EWA ZAKRZEWSKA Jurorka show „Supermodelka Plus Size” zmagała się z bardzo poważną chorobą. Jaką? Teraz już wiemy!

Na uczestniczki, które już zamieszkały w domu modelek, w najbliższych tygodniach czeka wiele zadań. Pozwolą im one nie tylko sprawdzić własne możliwości, ale również pokonać lęki czy zmierzyć się z problemami z przeszłości. Ostatecznie zweryfikują też, która z dziewczyn ma największe szanse na zostanie supermodelką plus size. Na razie trudno ocenić, komu przypadnie zwycięstwo w programie. Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska i Rafał Maślak wiedzą już jednak dokładnie, kogo szukają.

Program „#Supermodelka Plus Size” oparty jest na niemieckim formacie "Curvy Supermodel", na licencji firmy Armoza Formats. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Jak wypadną w nich kandydatki do tytułu "#Supermodelka Plus Size oraz sami jurorzy? O tym przekonamy się na jesieni!

Tymczasem w naszej GALERII znajdziecie zdjęcia jurorów z wtorkowej konferencji prasowej show. Który z nich wypadł najlepiej na spotkaniu z dziennikarzami?