To było najgłośniejsze rozstanie 2013 roku! Kiedy Miranda Kerr i Orlando Bloom ogłosili światu, że zdecydowali się zakończyć swój związek, fanom pękło serce. Nikt nie podejrzewał, że w ich relacjach coś się psuje - para doczekała się narodzin syna Flynna (6) i uchodziła za bardzo zgrany duet. Nic nie zwiastowało nagłego rozwodu. Podobno jednak do tej pory Kerr i Bloom utrzymują ze sobą przyjacielskie relacje i oboje ruszyli naprzód. Orlando Bloom po rozwodzie z modelką, związał się z Katy Perry, a teraz podobno spotyka się z 28-letnią aktorką, Niną Dobrev. Za to Miranda Kerr znalazła szczęście u boku 26-letniego założyciela Snapchata, z którym dwa dni temu wzięła ślub. A ten podobno był jak z bajki...

Miranda Kerr i Evan Spiegel poznali się w 2014 roku na kolacji zorganizowanej przez dom mody Louis Vuitton w Nowym Jorku. Zakochany miliarder oświadczył się modelce dwa lata później, gdy para wybrała się na wspólne wakacje, a jak donoszą zachodnie media, w ten weekend Kerr i Spiegel zostali małżeństwem! Ceremonia odbyła się w ogrodzie przy prywatnej rezydencji biznesmena, a cała uroczystość była bardzo kameralna - para zdecydowała się zaprosić tylko 50-ciu najbliższych przyjaciół i członków rodziny. Na ślubie nie pojawił się jednak były mąż modelki, Orlando Bloom. Jak donosi The Sun, Miranda Kerr zaskoczyła nowego ukochanego śpiewając dla niego romantyczny utwór, co bardzo wzruszyło zgromadzonych gości.

Nowożeńcy deklarują, że są w sobie bardzo zakochani, a Miranda twierdzi że zupełnie nie zwraca uwagi na majątek męża. Modelka zgodziła się nawet na zachowanie czystości przedmałżeńskiej, bowiem Spiegel jest ogromnym tradycjonalistą. Przypomnijmy, że Evan Spiegel to przedsiębiorca internetowy i założyciel popularnej aplikacji Snapchat, dzięki której dorobił się majątku szacowanego na 2,1 mld dolarów!

Szczęśliwym małżonkom serdecznie gratulujemy.