Miranda Kerr i Evan Spiegel poznali się w 2014 roku na kolacji zorganizowanej przez dom mody Louis Vuitton w Nowym Jorku. Zakochany miliarder oświadczył się modelce dwa lata później, gdy para wybrała się na wspólne wakacje, a w maju tego roku Kerr i Spiegel zostali małżeństwem. Ceremonia odbyła się w ogrodzie przy prywatnej rezydencji biznesmena, a cała uroczystość była bardzo kameralna - para zdecydowała się zaprosić tylko 50-ciu najbliższych przyjaciół i członków rodziny. Na ślubie nie pojawił się jednak były mąż modelki, Orlando Bloom. Miranda Kerr dopiero teraz jednak zdecydowała podzielić się z fanami zdjęciami z tej wyjątkowej dla niej uroczystości - modelka pokazała zdjęcia z nowym mężem oraz swoją ślubną suknię. Kto ją zaprojektował?

Suknia ślubna Mirandy Kerr została zaprojektowana przez Marię Grazię Chiuri, która od niespełna roku jest dyrektorem artystycznym domu mody Dior. W jednym z wywiadów Kerr wyznała, że tak jak każda kobieta marzy o sukience Dior haute couture i jak widać, we współpracy z Marią Chiuri, jej marzenie się spełniło. Modelka wybrała na swój wielki dzień wyjątkowo skromną suknię. Żadnych rozcięć na nogę, koronek, głębokiego dekoltu - suknia ślubna Mirandy Kerr była bardzo prosta, miała długi rękaw i okrągły dekolt pod szyją. Swój wybór wyjaśniła w rozmowie z magazynem Vogue:

“Kiedyś lubiłam bawić się modą i mój styl był bardziej dziki i swobodny. Ale w ostatnim okresie mojego życia, stał się bardziej zachowawczy. Moimi największymi ikonami mody zawsze były Grace Kelly, Audrey Hepburn i moja babcia, której styl, w wieku 80 lat jest niesamowity."

Nowożeńcy deklarują, że są w sobie bardzo zakochani, a Miranda twierdzi że zupełnie nie zwraca uwagi na majątek męża. Przypomnijmy, że Evan Spiegel to przedsiębiorca internetowy i założyciel popularnej aplikacji Snapchat, dzięki której dorobił się majątku szacowanego na 2,1 mld dolarów!

Zobaczcie wideo z przygotowań Mirandy Kerr do jej wymarzonego ślubu: