Michał Koterski i Marcela Leszczak zaręczyli się w lutym 2017 roku i tą wiadomością para zaskoczyli wszystkich! Jak wyznał w jednym z wywiadów Koterski - wcale nie szukał miłości, a za cel postawił sobie przede wszystkim skupienie się na rozwoju swojej kariery. Miłość okazała się silniejsza. Misiek Koterski oświadczył się Marceli Leszczak zaledwie po 23 dniach znajomości! Wielu zadawało sobie pytanie, jak długo przetrwa ten związek. Wszystko jednak wskazuje na to, że Misiek Koterski w końcu znalazł miłość swojego życia! Para deklaruje, że oboje traktują swoją relację bardzo poważnie i są w sobie niesamowicie zakochani. Teraz media obiegła wiadomość, że... Misiek Koterski i Marcela Leszczak spodziewają się dziecka! A wszystko przez bardzo wymowne zdjęcie na Instagramie Miśka Koterskiego...

Pierwsze plotki na temat ciąży Marceli Leszczak, pojawiły się kiedy to paparazzi zrobili kilka intymnych zdjęć parze w Sopocie. Ciekawscy dopatrzyli się wtedy w rękach Marceli reklamówki, przez którą prześwitywał syrop dla kobiet w ciąży. Chcąc uciąć wszystkie plotki, Misiek Koterski sam opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym trzyma rękę na uwydatnionym brzuszku wybranki. Pod zdjęciem od razu pojawiły się gratulacje dla przyszłych rodziców. Parze pogratulowała nawet Marcelina Zawadzka. 

Kim jest narzeczona Miśka Koterskiego - Marcela Leszczak?

Dziewczyna stała się rozpoznawalna po udziale w trzeciej edycji programuTop Model, gdzie była jedną z faworytek. Co prawda doszła do finału, ale w ostatecznym starciu przegrała z Zuzą Kołodziejczyk. Dzięki udziałowi w programie Marcela zyskała dużą popularność, wystąpiła w kilku kampaniach reklamowych i niedługo potem wystąpiła w serialu "Miłość na bogato", opowiadającym o perypetiach młodych i bogatych osób i ich życiu w Warszawie. Serial został mocno skrytykowany przez media i od tamtej pory Marcela Leszczak nie pojawia się na ekranach telewizorów, ani na wybiegach. Mimo wszystko jej nazwisko stało się rozpoznawalne w show-biznesie.

Serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom!