Marcela Leszczak i Misiek Koterski są już po ślubie? Historia miłosna pary od samego początku budziła sporo kontrowersji i niewiele osób dawało jej szanse na przetrwanie. Wątpliwości budził przede wszystkim fakt, że para zaręczyła się... po 23 dniach znajomości. Leszczak i Koterski poznali się trzy lata temu w teatrze na spektaklu, w którym grał aktor. Tuż przed rozpoczęciem sztuki przedstawiła ich sobie producentka Michała, a ten zauroczony dziewczyną przez cały spektakl myślał tylko o niej. Jak wyznał w jednym z wywiadów, nie szukał miłości, a za cel postawił sobie przede wszystkim skupienie się na rozwoju swojej kariery. Uczucie okazało się jednak silniejsze i Misiek postanowił oświadczyć się ukochanej po niecałym miesiącu znajomości.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak wzięli ślub?

Jeszcze w 2017 roku przyszło na świat dziecko Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak. 17 października finalistka 3. edycji "Top Model" urodziła chłopca, któremu para dała na imię Fryderyk. Para wydawała się być ze sobą bardzo szczęśliwa, a dowody miłości regularnie publikowała w mediach społecznościowych. Jednak we wrześniu 2019 roku pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie w ich związku. Fani zauważyli, że zakochani nie dodają już wspólnych zdjęć, a także przestali obserwować się na Instagramie. Co więcej Marcela Leszczak w komentarzach pod swoimi zdjęciami, kilkukrotnie zaznaczała, że nie jest już z ojcem swojego dziecka: 

- Niestety, tatę mojego syna obraził jeden mężczyzna u mnie na Instagramie: a twój mąż jest downem... I choć nie jesteśmy razem, napisałam mu jedynie, żeby zapamiętał ten komentarz, kiedy jego dziecko będzie miało dodatkowy chromosom - pisała.

Dwa tygodnie temu Leszczak opublikowała odważne zdjęcie, na którym pozuje nago w wannie. Jedna z fanek zapytała, jak na takie fotografie reaguje jej narzeczony. Modelka odpowiedziała: - Nie mam narzeczonego, ale dziękuję za słowa. Teraz okazuje się, że jej komentarz mógł mieć głębsze znaczenie, a Marcela nie ma już narzeczonego, tylko... męża. Na wtorkowej premierze filmu "Swingersi" Misiek Koterski i Marcela Leszczak pojawili się razem, a na ich palcach można było dostrzec srebrne obrączki! Dodatkowo pod zdjęciami z eventu, które opublikował aktor, modelka napisała wymownie: - Kocham Cię M.

Jak na razie para nie potwierdziła doniesień o ślubie, ale jeśli są one prawdziwe, to serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia obrączek Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego obejrzycie w GALERII.