Marcela Leszczak i Misiek Koterski rozstali się po raz drugi. Ich historia od samego początku budziła sporo kontrowersji i niektórzy nie dawali jej szans na przetrwanie. Wątpliwości fanów budził przede wszystkim fakt, że para zaręczyła się zaledwie po 23 dniach znajomości. Leszczak i Koterski poznali się cztery lata temu w teatrze na spektaklu, w którym grał aktor. Tuż przed rozpoczęciem sztuki przedstawiła ich sobie producentka Michała, a ten zauroczony dziewczyną przez cały spektakl myślał tylko o niej. W końcu postanowił oświadczyć się ukochanej po niecałym miesiącu znajomości.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski nie są już razem

Jeszcze w tym samym roku przyszło na świat dziecko Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak. 17 października 2017 roku finalistka 3. edycji "Top Model" urodziła chłopca, któremu para dała na imię Fryderyk. Jednak we wrześniu 2019 roku pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie w ich związku. Fani zauważyli, że zakochani nie dodają już wspólnych zdjęć, a także przestali obserwować się na Instagramie. Co więcej Marcela Leszczak w komentarzach pod swoimi zdjęciami, kilkukrotnie zaznaczała, że nie jest już z ojcem swojego dziecka.

Ostatecznie para wróciła do siebie na początku 2020 roku i wydawało się, że jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek. Niestety jak się okazuje, ich związek rozpadł się po raz drugi. Pod koniec grudnia fani zauważyli, że Marcela Leszczak znów przestała obserwować ukochanego na Instagramie, nie dodawała z nim też już wspólnych zdjęć. Rozstanie z Koterskim potwierdziła jednak dopiero wczoraj.

- Czy to prawda, że Ty i Misiek się rozstaliście? - zapytała modelkę jedna z fanek na Instagramie.

Leszczak odpowiedziała twierdząco, pisząc jedynie krótkie:- Yes (ang. Tak). Nie wytłumaczyła jednak, co było przyczyną jej rozstania z aktorem.