Michał Koterski urodził się 29 grudnia 1979 w Krakowie. W tym roku kończy 39 lat. Michał, szerzej znany pod imieniem Misiek, jest aktorem, prezenterem telewizyjnym oraz komikiem. Jest synem Iwony Ciesielskiej i reżysera Marka Koterskiego, w którego filmach grywał. Poza produkcja swojego taty możecie go pamiętać jednak także z innych filmów i seriali oraz programów telewizyjnych i radiowych. Jakich?

Michał Koterski – edukacja, filmy, kariera

Michał Koterski uczęszczał do XXI LO w Łodzi. W wieku 20 lat po raz pierwszy wcielił się w rolę Sylwestra, syna Adama w filmie swojego ojca "Ajlawju". Tę samą postać zagrał też w "Dniu Świra" oraz "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" Marka Koterskiego. Michał Koterski pojawił się też w innych filmach i serialach: "Świadek koronny", "Pierwsza miłość", "Śniadanie do łóżka", "Kac Wawa", "Baby są jakieś inne" czy "Porady na zdrady". Ostatnio wcielił się w Adasia Miauczyńskiego w filmie "7 uczuć", który został specjalnie wyróżnienie na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Michał Koterski – radio, programy

Michał Koterski jest „zwierzęciem radiowym” –m.in. brał udział w produkcji porannej audycji radiowej w Antyradiu, gdzie czytał blogi znanych polityków. Prowadził także program emitowany w Telewizji Polsat "Misiek Koterski Show". W 2008 roku występował w trzeciej edycji programu "Jak oni śpiewają" w Polsacie. W 2014 wziął udział w "Tańcu z gwiazdami". Jego partnerką taneczną była Janja Lesar. Para odpadła w piątym odcinku, zajmując tym samym 8. miejsce w show.

Michał Koterski - żona, dziecko

Prywatnie Michał Koterski związany jest z Marcelą Leszczak, finalistką 3. edycji polskiej wersji "Top Model". Para, choć spotyka się już od kilu lat, wciąż nie zdecydowała się na ślub. 17 października 2017 zostali jednak rodzicami - na świat przyszedł ich synek, Franciszek.

Michał Koterski – Facebook, Instagram

Misiek Koterski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie znajdziecie go pod nickiem @misiekkoterski, a na Facebooku – Michał „Misiek” Koterski.

Michał Koterski u "Kuby Wojewódzkiego" - kiedy i gdzie oglądać?

Michał Koterski wraz z Agnieszką Chylińską pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego już dziś, we wtorek, 30 października 2018 o godzinie 22:30 na antenie TVN. Po emisji programu obejrzycie go także na platformie internetowej player.pl.