Misiek Koterski od prawie roku jest szczęśliwym tatą Fryderyka, którego urodziła mu jego narzeczona Marcela Leszczak. Para pochwaliła się tym faktem na Instagramie. Aktor i syn reżysera Marka Koterskiego, twórcy takich filmów, jak "Nic śmiesznego" czy "Dzień Świra", dodał wówczas zdjęcie, na którym widać jedynie dłoń maleństwa. Misiek podpisał je serią radosnych podziękowań dla swojej partnerki:

Kochanie, jesteś mistrzem świata, moim bohaterem, idolem, wydałaś dzisiaj na świat największy cud mojego życia, owoc naszej miłość. Dziękuje za twoje poświęcenie i twoją odwagę, kobiety rządzą. Kocham Cię – napisał Misiek Koterski o Marceli.

Misiek Koterski pokazał twarz syna!

Syn Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak przyszedł na świat 17 października 2017 roku. Od tej pory rodzice maleństwa nie pokazali światu twarzy ich dziecka. Aż do teraz! Marcela zamieściła bowiem właśnie na swoim profilu na Instagramie piękne zdjęcie synka tatą. Misiek Koterski wygląda na nim nie tylko na dumnego, lecz także niezwykle szczęśliwego. I wcale się temu nie dziwimy. W końcu mały Fryderyk jest największą miłością życia Koterskiego i Leszczak. Internauci pod zdjęciem modelki szybko zauważyli ogromne podobieństwo dziecka do pięknej mamy. To prawda? A może mały Fryderyk jest bardziej podobny do swojego taty? Zobaczcie w naszej GALERII---> i oceńcie sami!