Aktor znany m.in. z roli w filmie „Dzień Świra’’- Misiek Koterski ma już za sobą kilka nieudanych związków. Wszystko jednak wskazuje na to, że w końcu znalazł miłość swojego życia. Aktor i komik, a także syn reżysera Marka Koterskiego, od jakiego czas spotyka się z Marceliną Leszczak - gwiazdą 3. edycji Top Model oraz aktorką, która wystąpiła w niesławnym serialu Miłość na bogato. Czy para faktycznie planuje ślub? Ich wspólny status na Facebooku nie pozostawia wątpliwości!

ZOBACZ: MICHAEL BUBLE Jego 3-letni syn ma się już dobrze i dochodzi do zdrowia

Po serii nieudanych romansów i alkoholowych wyskoków Miśka Koterskiego, teraz wszystko wskazuje na to, że aktor i były kolega Kuby Wojewódzkiego zapragnął się ustatkować. Wczoraj Misiek ogłosił na swoim Facebooku, że zaręczył się z Marceliną Leszczak, co od razu wywołało falę pozytywnych komentarzy znajomych pary oraz lawinę gratulacji!

Misiek i Marcelina postanowili nie kryć się ze swoim uczuciem i ostatnio coraz chętniej publikowali wspólne zdjęcia w Internecie. I to właśnie za pośrednictwem sieci Koterski obwieścił też o swoich zaręczynach.

Kim zatem jest jego wybranka, Marcelina Leszczak?

Narzeczona Koterskiego to uczestniczka programu „Top Model. Zostań modelką’’. Marcela dostała się do finału 3. polskiej edycji tego show. Modeling nie jest jednak jej największą pasją. Hobby Marceli jest motoryzacja. Co może wydać się szczególnie intrygujące, modelka, pracowała m.in. w warsztacie, który prowadził jej ojciec! To między innymi tym wyznaniem podczas castingów skradła serca jurorów show „Top Model”.

Poza „Top Model’’ Marcela jeszcze kilkakrotnie próbowała sowich szans w show-biznesie. Była m.in Miss Konina, drugą wice-miss Wielkopolski 2011 oraz półfinalistką Miss Polski 2011. Zagrała również główną rolę z serialu  „Miłość na bogato”, który swego czasu można było oglądać w polskiej stacji MTV.

POLECAMY TAKŻE: BEYONCE W CIĄŻY Znamy płeć dzieci Beyoncé i Jaya-Z!

Wszystko wskazuje jednak na to, że tak naprawdę jeszcze głośniej media zaczną o niej mówić właśnie teraz, kiedy przyjęła oświadczyny Miśka Koterskiego.

Świeżo zaręczonym serdecznie gratulujemy!