Pod koniec lipca ruszą zdjęcia do filmu "Gierek", a w sieci można już zobaczyć pierwsze zdjęcia dwójki głównych aktorów po charakteryzacji. Kto wcieli się w postać tytułowego Edwarda Gierka? Rolę tę powierzono Miśkowi Koterskiemu, który angażem pochwalił się na Instagramie. Wyznał, że będzie to najtrudniejsze wyzwanie aktorskie w jego karierze i specjalnie do filmu przytył... 17 kilogramów!

"Gierek": Misiek Koterski i Małgorzata Kożuchowska w głównych rolach

- Towarzysze! To już oficjalnie, w końcu mogę wam zdradzić do jakiej roli te wszystkie przygotowania i dodatkowe kilogramy (aż 17 ), przede mną najtrudniejsze wyzwanie aktorskie w mojej dotychczasowej karierze. Przedstawiam wam pierwszego sekretarza KC PZPR towarzysza Edwarda Gierka - napisał Koterski na Instagramie.

Wiadomo też już, kto wcieli się w żonę Edwarda, Stanisławę Gierek. Producenci filmu zdecydowali, że jej charakter najlepiej odda Małgorzata Kożuchowska. Na planie prawdopodobnie zobaczymy również Rafała Zawieruchę, Mikołaja Roznerskiego, Antoniego Pawlickiego oraz Maurycego Popiela, z którymi Koterski niedawno pozował na swoim Instagramie.

Zdjęcia do filmu ruszą już 27 lipca 2020 roku. Pierwsze zdjęcia charakteryzacji Koterskiego i Kożuchowskiej obejrzycie w galerii.

Jesteście ciekawi filmu "Gierek"?