Podczas światowego finału Miss Earth Aleksandra Grysz wystąpi m.in. w sukniach wieczorowych Laurelle, w stroju kąpielowym, ale też w sukni narodowej. Będzie miała na sobie suknię bogini harmonii związaną z tematyką wycinki lasu. O biżuterię dla reprezentantki Polski zadbała marka Lewanowicz, która zafundowała też prezent w postaci pięknej biżuterii z bursztynem. Miss Earth Poland zabrała go ze sobą na Filipiny. Zostanie on wystawiony na aukcji na rzecz Fundacji Greenpeace. Wszystkie uczestniczki międzynarodowego finału Miss Earth zostały podzielone na trzy grupy: powietrza, wody, a także ognia, do której przypisana została Aleksandra Grysz. Każda grupa będzie spać w różnych hotelach i jeździć po innych regionach Filipin, promując proekologiczne zachowania.

Aleksandra Grysz - kim jest Miss Earth Poland 2018?

Aleksandra Grysz, czyli polska kandydatka do tytułu Miss Earth ma 22 lata i 176 cm wzrostu. Na co dzień studiuje marketing i prowadzi zajęcia fitness na trampolinie. Lubi podróże, poznawanie kultur innych krajów, a także zwierzęta. Od kilku lat jest na diecie wegetariańskiej. Iławianka poświęca też sporo uwagi kwestiom związanym z ochroną środowiska i takie postawy stara się promować w swoim otoczeniu. 

Miss Earth Poland 2018 - konkurs

Miss Earth Poland - w Polsce konkurs organizowany jest przez Francys Barrazę, wielokrotną uczestniczkę konkursów piękności oraz uznanego tancerza, Łukasza Czarneckiego. W tegorocznym finale polskiej edycji wzięło udział 14 dziewczyn z całego kraju. Oprócz Aleksandry Grysz, na podium stanęły też Karina Pochwała z Koszalina, której przypadł tytuł Miss Air, czyli I wicemiss, Kaja Klimkiewicz z Glinojecka jako Miss Water, tj. II wicemiss oraz  Sandra Staszewska z Chodzieży, która została wyróżniona tytułem Miss Fire – III wicemiss.

Zdjęcia Aleksandry Grysz z przygotowań do finału Miss Earth 2018 znajdziecie w naszej GALERII---> Faktycznie piękna?