Miss International 2018: Finał wyborów tego konkursu odbył się w piątek, 9 listopada 2018 w Tokio. W wyborach Miss International wzięło udział 77 kandydatek z całego świata, w tym reprezentująca Polskę Marta Pałucka - wcześniej uczestnicząca jako nasza reprezentanta w konkursie Miss World 2015. Do wielkiego finału wyborów Miss International zakwalifikowało się pięć kandydatek, w tym Miss z Filipin, RPA i Rumunii. Niestety, zabrakło w nim Polki, która nie zdołała dotrzeć nawet do Top 15 konkursu. O wynikach w konkursie zdecydowali jurorzy, którzy na Miss International wybrali Miss Wenezueli – kraju, którego reprezentantki najwcześniej wygrywają konkursy piękności. Mariem Claret Velazco Garcia odebrała koronę Miss International z rąk ubiegłorocznej laureatki konkursu, Kevin Lilliany z Indonezji.

Miss International 2018 - kim jest Mariem Claret Velazco Garcia?

Mariem Claret Vlazco Garcia, czyli Miss International 2018, jest wenezuelską modelką. Ma 1,80 cm wzrostu. Urodziła się 9 listopada 1988 roku w małym miasteczku San Tomé. W 2017 roku zdobyła tytuł Miss Wenezueli, dzięki czemu reprezentowała swój kraj w konkursie Miss International 2018. W finale pokonała kandydatki z Kolumbii, RPA, Filipin i Rumunii.

ZOBACZ: MILENA SADOWSKA - kim jest Miss Polonia 2018? Wiek, wzrost, chłopak, Instagram

Czy zasłużyła na wygraną? Oceńcie sami. Zdjęcia Mariem Claret Vlazco Garcia z finału Miss International 2018 znajdziecie w naszej GALERII--->