Najstarszy polski konkurs piękności Miss Polonia w ostatnich latach przeżywał naprawdę duże problemy. Z powodu afery z Małgorzatą Herde aż na cztery lata zawieszono wybory najpiękniejsze Polki. W 2015 plebiscyt ten miał się połączyć z konkursem Miss Polski, jednak na dwa dni przed planowanym finałem reprezentanci Miss Polonii wycofali się ze wspólnego przedsięwzięcia.

POLECAMY: MISS POLONIA 2016 Udało się wybrać następczynię Pauliny Krupińskiej!

Panująca od 2012 roku Paulina Krupińska zaczęła się już chyba przyzwyczajać do tytułu Miss Polonii, który przylgnął do niej na kilka lat. W miniony sobotni wieczór udało się jednak w końcu przeprowadzić finał konkursu Miss Polonia 2016, a jego zwyciężczynią została 21-letnia studentka ekonomii, Izabella Krzan.

Nowa Miss - następczyni Pauliny Krupińskiej i Anety Kręglickiej - już następnego dnia po wyborze odwiedziła studio Dzień Dobry TVN, w którym opowiadała o emocjach związanych z wyborami Miss Universe, na które uda się wkrótce. Czy Polska reprezentantka zostanie tam dostrzeżona?

ZOBACZ: MISS POLONIA ANETA KRĘGLICKA za kulisami nowej sesji "Gali"

Póki co nowa Miss ma szasnę zaistnieć nie tylko w tradycyjnych mediach, lecz także w Internecie. Dziewczyna bardzo aktywnie prowadzi bowiem swoje konto na Instagramie, które śledzi już prawie 10 tysięcy followersów!

Iza chwali się na swoim koncie zdjęciami, na których pokazuje całkiem sporo szczupłego i wysportowanego ciała. 21-latka chętnie pozuje w bieliźnie i kostiumach kąpielowych, które niejednokrotnie miała już zresztą okazję reklamować.

SPRAWDŹ TEŻ: PAULINA KRUPIŃSKA I AGNIESZKA WŁODARCZYK pokazują swoje zdjecia z Donaldem Trumpem

Czy dzięki takiej aktywności w sieci ma szanse zostać zauważona na konkursie Miss Universe 2016? Ten już wkrótce rozegra się na Filipinach. Wciąż otartym pozostaje pytanie, czy przyleci na niego jego sponsor i pomysłodawca a jednocześnie przyszły prezydent USA – Donald Trump? I czy tym samym Iza będzie miała okazję go poznać?