Miss Polonia 2016 Izabella Krzan już dziś powalczy o tytuł Miss Universe. Polak od 11 stycznia jest na zgrupowaniu najbardziej prestiżowego konkursu piękności na świecie . Gala finałowa 65. edycji wyborów, którą co roku ogląda ponad miliard ludzi na całym świecie, odbędzie się dziś w nocy w Manili na Filipinach. Do ostatniej chwili trwają  przygotowania naszej polskiej piękności do finału. Czy Iza zajdzie w nim równie daleko jak Aneta Kręglicka w wyborach Miss Świata w 1989 roku?

ZOBACZ: MISS POLONIA 2016 Izabella Krzan pokazała kreacje na Miss Universe

Izabella póki co została bardzo dobrze odebrana przez organizatorów Miss Universe oraz fanów konkursów piękności. W wielu notowaniach obserwatorów wyborów klasyfikowana jest w pierwszej 10-tce! To już olbrzymi sukces! Od pierwszych dni pobytu na Filipinach nasza miss prezentuje nienaganny i bardzo elegancki styl. I nic dziwnego! W końcu w jej walizkach znalazły się projekty m.in. Natashy Pavluchenko, Laurelle, którymi już zdążyła zachwycić podczas prezentacji preeliminacyjnych.

 

Iza jest zapraszana do ścisłego grona kandydatek na promocyjne sesje zdjęciowe lub do nagrań reklamowych partnerów wydarzenia. Już teraz wiadomo, że wraz z Miss Meksyku i reprezentantką gospodarzy, Miss Filipin, będzie ambasadorką marki CHI na terenie USA! Izabella wzięła także udział w sesji na wyspie Boracay, gali powitalnej w hotelu Conrad Manila, oficjalnych nagraniach i pokazie mody na wyspie Cebu.

POLECAMY: IZABELLA KRZAN już przymierza suknie na Miss Universe

Dla Izy i pozostałych 85 kandydatek decydujący był ostatni tydzień zgrupowania Miss Universe. To właśnie ostatnio odbyły się prezentacja przed jury w sukniach wieczorowych, kostiumach kąpielowych i strojach narodowych.

Czy Iza ma szansę na tytuł Najpiękniejszej Kobiety Wszechświata? Trzymamy za to mocno kciuki! I przekonamy się o tym już dziś w nocy. Czy zatem jutro obudzimy się z nową Miss Universe z Polski? Jak myślicie?

Tymczasem zobaczcie w naszej GALERII, jak póki co Iza reprezentowała Polskę na dalekich i egzotycznych Filipinach. Ma szansę znaleźć się w ścisłej czołówce? Niektóre portale plasują ją nawet na 7. pozycji! Oby znalazla się przynajmniej na niej!