Podczas wielkiego finału konkursu Miss Polonia 2017 kandydatki zaprezentują się w aż 6 pokazach! W trakcie gali, którą poprowadzi Olivier Janiak, wystąpią także gwiazdy muzyczne – chór Sound’n’Grace oraz Sławek Uniatowski. Decyzję o tym, która z 20 finalistek wygra konkursu Miss Polonia 2017 podejmie jury, w którym zasiądą m.in. Marcelina Zawadzka, Antek Królikowski, Rafał Maserak i Stanisław Karpiel – Bułecka. Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych, będzie reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss Universe 2018!

Miss Polonia 2017 - gdzie oglądać finał?

Transmisję z gali finałowej będzie można obejrzeć na żywo na oficjalnej stronie konkursu Miss Polonia www.misspolonia.com.pl. Zajrzycie na nią w przyszłą niedzielę wieczorem?

Miss Polonia 2017 - zdjęcia kandydatek

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego pierwsza edycja odbyła się w 1929 roku w Warszawie. W ciągu 87 lat istnienia konkursu, tytuł i koronę Miss Polonia nosiło aż 38 Polek. Dla wielu z nich konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Bogna Sworowska, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, to niektóre z laureatek konkursu.

Obecnie panującą Miss Polonia jest Izabella Krzan, która oczywiście pojawiła się na piątkowej konferencji konkursu. Kto jeszcze się na niej zjawił? Sprawdźcie w naszej GALERII ;-)