Wybory Miss Polonia 2017 za nami. Finał konkursu odbył się w niedzielę, 26. listopada 2017 roku w Hotelu Narvil Conference & Spa. Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia 2017, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych - Agata Biernat będzie reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss Universe w przyszłym roku. I wicemiss Polonia została piękna blondynka - Magdalena Swat, natomiast tytuł II wicemiss Polonia przypadł słodkiej brunetce - Malwinie Ratajczak. A kto został Miss Polonia Gala.pl?

Miss Polonia Gala.pl - kim jest Nikola Korniluk?

Miss Polonia Gala.pl 2017 została kandydatka numer 10 - Nikola Korniluk. Nikola pochodzi ze Świnoujścia. Obecnie mieszka i studiuje logistykę na drugim roku w Opolu. Od kilku lat zajmuje się modelingiem, jednak czasem lubi stanąć po drugiej stronie obiektywu w roli fotografa. Modelling umożliwił Nikoli rozwijanie jej największej pasji – podróży i poznawania świata. Miss Polonia Gala.pl porozumiewa się w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim oraz uczy się hiszpańskiego.

ZOBACZ: MISS POLONIA 2017 Koronę zdobyła 27-letnia Agata Biernat! Kim jest nowa Miss? [ZDJĘCIA]

Miss Gala.pl 2017 wzięła udział w konkursie Miss Polonia 2017, ponieważ namówiła ją do tego mama. Inspirują ją osoby, które chętnie pomagają innym, robiąc to szczerze i z radością, a jej największym marzeniem jest otwarcie własnej restauracji.

CZYTAJ TEŻ: MISS UNIVERSE 2017 Wygrała miss RPA! Które miejsce zajęła reprezentantka Polski? [ZDJĘCIA]

Jak Miss Gala.pl 2107, Nikola Korniluk prezentowała się podczas finału Miss Polonia 2017? I co pokazuje na swoim Instagramie? Zajrzyjcie do naszej GALERII i przekonajcie się sami ;-)