Konkurs Miss Polonia wrócił w zeszłym roku do kalendarza najważniejszych imprez show-biznesowych w Polsce. Nic dziwnego. Prawa do najstarszego i najbardziej prestiżowego plebiscytu piękności w Polsce nie mogły długo leżeć w szufladzie. W tym roku konkurs będzie kontynuowany. Organizatorzy uzgadniają szczegóły gali finałowej oraz… rozpoczynają poszukiwania kandydatek do tytułu Miss Polonii 2017!

ZOBACZ: ZOSIA ŚLOTAŁA za kulisami sesji zdjęciowej butów ślubnych! [WIDEO]

Choć najpiękniejszą Polkę poznamy dopiero jesienią, to jednak już trwają castingi na dziewczyny do tego tytułu w największych miastach Polski. Poszukiwania najpiękniejszej Polki 2017 roku zaczęły się w Kielcach.

11 marca w Galerii Korona w Kielcach odbył się finałowy casting konkursu Miss Polonia Województwa Świętokrzyskiego 2017. W jury eliminacji, poza panującą obecnie Miss Polonią Izabellą Krzan, zasiedli także Dominika Szymańska, Kamil Pawelski, czyli Ekskluzywny Menel oraz Igor Włodarczyk - PR Manager konkursu Miss Polonia.

Jak wyglądały pierwsze castingi do tegorocznego plebiscytu?

Kilkadziesiąt kandydatek, które zgłosiły się na eliminacje w Kielcach zaprezentowały się na wybiegu w kilku odsłonach: strojach dziennych, kostiumach kąpielowych oraz kolekcjach na sezon wiosna / lato 2017. Kandydatki dopowiadały także na nie zawsze łatwe pytania jurorów.

POLECAMY: MAJA SABLEWSKA seksowną ambasadorką kolejnej polskiej marki!

Czy któraś z wyłonionych dziewczyn dotrze do finału i zostanie następczynią Izy Krzan? O tym przekonamy się już jesienią.

Tymczasem zobaczcie w naszej GALERII relację z pierwszego castingu do tegorocznych wyborów Miss Polonii.

Będzie z kogo wybierać tę najpiękniejszą?