Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia 2017, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych, będzie reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss Universe w przyszłym roku. Najpiękniejsza Polkę w kraju wybierze krytyczne i wymagające jury. Wy tymczasem możecie wybrać swoją Miss Polonia Gala.pl 2017! Co trzeba zrobić? Wystarczy, że weźmiecie udział w naszym internetowym głosowaniu, formularz którego znajdziecie TUTAJ ;-)

ZOBACZ: PRZYJACIÓŁKI, SEZON 11 Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego pierwsza edycja odbyła się w 1929 roku w Warszawie. W ciągu 87 lat istnienia konkursu, tytuł i koronę Miss Polonia nosiło aż 38 Polek. Dla wielu z nich konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Bogna Sworowska, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka i Paulina Krupińska to tylko niektóre z laureatek konkursu.

GŁOSUJ NA MISS POLONIA GALA.PL TUTAJ!

Obecnie panującą Miss Polonią jest Izabella Krzan. Kto ją zastąpi i zostanie nową Miss Polonią? I która kandydatka otrzyma tytuł Miss Polonia Gala.pl 2017? O tym przekonamy się już w najbliższa niedzielę, 26. listopada 2017 roku.

Za kogo najbardziej trzymacie kciuki? Obejrzyjcie wszystkie kandydatki w naszej GALERII ;-)