Miss Polonia 2018: Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych, będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie: Miss World, Miss Universe czy Miss Grand International! Od ponad tygodnia dziewczyny są na zgrupowaniu przygotowawczym w Hotelu Narvil w Serocku. W trakcie przygotowań odbywają się próby choreograficzne i przymiarki finałowych kolekcji, ale także treningi fitness, które poprowadziła Agata Biernat, aktualna Miss Polonia i instruktorka fitness. Jak jeszcze wyglądały przygotowania do gali finałowej kandydatek do tytułu Miss Polonia 2018?

Miss Polonia 2018 - zdjęcia uczestniczek

Finalistki Miss Polonia 2018 wzięły udział w warsztatach makijażu z marką Delia Cosmetics oraz warsztatach zdrowia organizowanych przez VitaDiet Polska. Znalazł się także czas na relaks i odpoczynek w hotelowym spa i na basenie. Jak wyglądał ten wypoczynek i inne aktywności missek? Przekonaj się zaglądając do naszej GALERII--->

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego pierwsza edycja odbyła się w 1929 roku w Warszawie. Dla wielu z nich konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Izabella Krzan to niektóre z laureatek konkursu.