Gala Miss Polonia 2020 za nami. W poniedziałek, 8 marca w Teatrze Wielkim w Łodzi odbył się finał najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce (pierwsza edycja miała miejsce w roku 1929). Gospodarzami wieczoru byli Conrado MorenoKarolina Bielawska, laureatka plebiscytu z 2019 r. Na scenie, oprócz dwudziestu oszałamiająco pięknych kandydatek, zaprezentowały się również gwiazdy muzyki - Alicja Szemplińska, Marcin Sójka oraz Krystian Ochman. 

Miss Polonia 2020: wyniki

Kto zdobył koronę najpiękniejszej Polki? Zwyciężczynią 42. edycji konkursu Miss Polonia została Natalia Gryglewska. Tytuł I wicemiss Polonia 2020 przypadł Klaudii Wonatowska, natomiast II wicemiss jury ogłosiło Faustynę Wespińską. 

Przypomnijmy, że zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony, która warta jest ponad 50 tys. złotych, będzie reprezentować nasz kraj w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie, w tym m.in. Miss World. 

Gratulujemy! Zdjęcia z finału konkursu Miss Polonia 2020 znajdziecie w naszej galerii >> 

Natalia Gryglewska: kim jest Miss Polonia 2020?

Natalia Gryglewska ma 22 lata i mieszka w Częstochowie. W ubiegłym roku ukończyła dietetykę kliniczną na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich w Warszawie. Jej największą pasją są podróże. 

ZOBACZ TAKŻE: Rozalia Mancewicz urodziła. Miss Polonia 2010 pochwaliła się pierwszym zdjęciem maleństwa