Miss Polonia 2017 Agata Biernat już od jakiegoś czasu przygotowuje się do wyjazdu na konkurs Miss World 2018. W ostatni wtorek Najpiękniejsza Polka premierowo zaprezentowała spektakularną suknię na galę konkursu Miss Świata. Za projekt i wykonanie sukni finałowej Agaty Biernat na Miss World 2018 odpowiada marka LA.LILA. Co było inspiracją dla stworzenia spektakularnej sukni z koronek w kolorze burgundu? O tym opowiedziała nam pomysłodawca kreacji, Marzena Tarasiewicz z marki LA.LILA:

„Inspiracją do stworzenia kreacji na wybory Miss World od początku była sama Agata. Już przy pierwszym kontakcie wiedziałam, że jest to silna osobowość, realizująca swoje marzenia i dążąca do celu. Od razu skojarzyła mi się z jednym z żywiołów jakim jest ogień. Wiedziałam, że kreacja dla Agaty musi być wyrazista i spektakularna. Postawiłam na rubinową czerwień, która świetnie komponuje się z urodą Agaty oraz podkreśli jej temperament. Na długi, ciągnący się po ziemi tren zużyto prawie 20m materiału. Całości dopełniają trójwymiarowe aplikacje, a przylegająca do ciała koronka, została specjalnie sprowadzona z Hiszpanii. Suknia eksponuje też wszelkie atuty idealnej sylwetki naszej Miss.” – opowiada projektantka, Marzena Tarasiewicz.

Czy Agata Biernat pokazując się w tej kreacji na wyborach Miss World 2018 zawróci w głowie jurorom i to właśnie Polka zostanie wybrana w tym roku Miss Świata? O tym przekonamy się już 8 grudnia 2018.

Tymczasem zobaczcie w naszej GALERII---> kreację, w której Miss Polonia 2017 pojawi się na finale tego konkursu na wyspie Sanya w Chinach. Faktycznie na tyle zjawiskowa, by wybrzmieć w relacjach zagranicznych mediów?

Miss Polonia 2017 - Agata Biernat