Paulina Maziarz została wczoraj nową Miss Polski. 20-latka otrzymała koronę z rąk dotychczas panującej Miss Polski 2015 - Magdaleny Bieńkowskiej. Paulina Maziarz to 20-latka ze Zwolenia, która  zdobyła już tytuł Miss Ziemi Radomskiej i Miss Kozienic. Jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu. Studiuje na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Nie ma jeszcze pomysłu na to, jak by chciała zaistnieć w show-biznesie bo, jak wyznaje, zupełnie nie spodziewała się wygranej. Pewnie już niedługo będą czekały na nią światowe wybiegi. W końcu Maziarz ma 176 centymetrów wzrostu i niemal idealne wymiary: 84-59-87!

POLECAMY: MISTER SUPRANATIONAL 2016: Diego Gracy z Meksyku okazał się najlepszy!

Zaraz po wyborze na nową Miss Polski, Paulina Maziarz udzieliła GALI.pl ekskluzywnego wywiadu, w którym opowiedziała, jak czuje się z koroną na głowie oraz jakie wartości zamierza promować jako Najpiękniejsza Polka. Jesteście ciekawi jej odpowiedzi? Sprawdźcie TYLKO U NAS, jaką jest osobą!

ZOBACZ TEŻ: AGNIESZKA HYŻY Co dziennikarka robi wśród finalistek Miss Polski 2016?

 

WYWIAD Z NOWĄ MISS POLSKI PAULINĄ MAZIARZ

- Paulino, gratulacje z okazji wygranej! Spodziewałaś się takiego wyniku plebiscytu?

Nie, totalnie się nie spodziewałam! Szczerze i naprawdę! Uważam, że wszystkie finalistki miały równe szanse na wygraną. Ale mimo że nie spodziewałam się takiej decyzji jury, to jednak jestem z jej powodu niezwykle szczęśliwa, co chyba po mnie widać (śmiech).

- Niedługo zaczniesz pewne wyjeżdżać na międzynarodowe konkursy piękności, jak np. Miss International. Oglądałaś już może w sieci swoje potencjalne konkurentki?

Jeszcze nie, bo tak jak wspomniałam, nie spodziewałam się takiego wyniku, ale nie ukrywam, że od lat obserwuję międzynarodowe konkursy piękności i jeśli będę na takowy wyjeżdżała, to na pewno się do niego bardzo dobrze przygotuję. Mogę to obiecać już dziś!

- Z racji na swoje zwycięstwo będziesz teraz pewnie bacznie obserwowana przez media. W jakim obszarze show-biznesu chciałabyś się realizować?

Na co dzień będę nadal studentką. Studiuję w Lublinie i póki co zamierzam tam zostać. Nie zamierzam na siłę wdzierać się do show-biznesu, choć nie ukrywam, że moją wielką pasją jest modelling. Niemniej jednak planuję pozostać tą samą Pauliną, którą byłam do tej pory.

- Jakie wartości chciałabyś promować jako Miss Polski 2016?

Myślę, że byłoby dużo takich wartości, ale jeśli miałabym wybrać trzy najważniejsze, to byłyby to wartości niezwykle bliskie mojemu sercu: odpowiedzialność, szacunek do drugiego człowieka i pozytywna energia, której wszystkim życzę i którą sama staram się zarażać moich najbliższych. Nie chcę w tym kontekście mówić o „pokoju na świcie”, bo ta fraza wydaje mi się jakoś nieco przerośnięta i niestety trochę już oklepana. A szkoda. Bo przecież w gruncie rzeczy wszyscy go pragniemy.

- A co z urodą?

Urodę stawiam na drugim miejscu. Wiem, że rozmawiamy o niej przy okazji konkursu piękności, ale przecież nie jest ona wcale najważniejsza!

Podobno masz chłopaka. Radek, bo tak ma na imię, myśli tak samo?

O to musiałbyś już jego zapytać! (śmiech)

Z Pauliną Maziarz rozmawiał: Oscar Dąbkowski