Aż dwie finalistki konkursu Miss Polski 2015 wyjechały niedawno w świat, aby z dumą reprezentować Polki na międzynarodowych konkursach piękności. Magdalena Bieńkowska, Miss Polski 2015, jest aktualnie w Tokio na zgrupowaniu wyborów Miss International 2016, a Marta Redo, 1 Wicemiss Polski 2015, przebywa w Las Vegas na konkursie Miss Grand 2016. Dwie piękności, dwa konkursy, dwa różne zgrupowania. Jak prezentują się na nich nasze reprezentantki?

ZOBACZ: Miss Polski już czeka w Tokio na rozstrzygnięcie konkursu Miss International 2016 [ZDJĘCIA]

Udział w międzynarodowym konkursie to wielkie wyzwanie dla młodej kobiety. Kobieta uznana za najbardziej czarującą w swoim kraju staje do walki o tytuł najpiękniejszej z dziewczynami z całego świata. Tutaj rywalizacja nie będzie już równa. W końcu są na świecie kraje, jak np. Wenezuela czy Filipiny, które przygotowują swoją kandydatkę w każdym najmniejszym detalu, w tym wysyłają je na dodatkowe operacje plastyczne. Są jednak też kraje, gdzie dziewczyny muszą liczyć same na siebie. Laureatki wyborów Miss Polski mają to szczęście, że stoi za nimi sztab profesjonalistów, którzy dbają o nie od samego początku do końca plebiscytu.

CZYTAJ TEŻ: Magdalena Bieńkowska i Marta Redo czyli najpiękniejsze Polki 2015 [ZDJĘCIA]

Finał wyborów Miss Grand odbędzie się już 25 października w Las Vegas, a Miss International – dwa dni później w japońskim Tokio. Za obie nasze miss trzymamy mocno kciuki!

Zanim obie Miss Polski powalczą o te znaczące tytuły, zobaczcie w naszej GALERII, jak prezentują się na swoich zgrupowaniach: Miss Polski Magdalena Bieńkowska na bardziej statecznym, promującym kulturę Japonii konkursie Miss International i 1 Wicemiss Polski Marta Redo na wyborach stylowej kobiety - Miss Grand.

Która wypadnie lepiej? Tego dowiemy się już po weekendzie!