Od ponad tygodnia panująca Miss Polski 2015 Magdalena Bieńkowska znajduje się w Japonii, gdzie reprezentuje nasz kraj na jednym z najstarszych i najważniejszych międzynarodowych konkursów piękności na świecie – Miss International 2016.

HOT NEWS: Magdalena Bieńkowska i Marta Redo czyli najpiękniejsze Polki 2015. To one będą reprezentować Polskę w międzynarodowych konkursach piękności [ZDJĘCIA]​

Z informacji, jakie docierają do nas z kraju kwitnącej wiśni wiemy, że nasza miss należy do grona ścisłych faworytek wyborów, a konkurentek ma sporo, bo aż 70! Magdalena Bieńkowska jest doceniana przede wszystkim za naturalność, tak często wypaczoną przez sztuczne biusty, włosy czy rzęsy na tego typu imprezach. Same kandydatki, jak i osoby z organizacji, zwrócili również uwagę na bardzo klasyczny i elegancki styl Miss Polski. Nasza miss nie zakłada dodatków, które sama uważa za zbędne. A co zabrała zatem ze sobą do Japonii?

MISTER POLSKI: Mister Polski 2016 Znamy finalistów tegorocznej edycji konkursu. Zobacz ich wszystkich!

Przez kilka tygodni przygotowywała się pod okiem Biura Miss Polski i zaproszonych projektantów. I tak w jej walizce znalazła się m.in. błękitna suknia wieczorowa na finał i biało-czerwony strój narodowy zaprojektowany przez Violę Piekut. Podczas różnych uroczystości całego zgrupowania Magdalena Bieńkowska założy także m.in. granatową suknię z koronki od Podwiki, długą z odsłoniętymi plecami kreację od Hector i Karger, a także stroje od Ewy Minge, Doroty Goldpoint oraz Kamila Hali. Jak widać, Miss Polski jest najlepszą ambasadorką naszej krajowej mody!

MISS POLONIA: Miss Polonia  wraca na dobre! Wiemy, kto będzie walczył o koronę najpiękniejszej Polki 2016!

Finał wyborów Miss International 2016 odbędzie się już 27 października w tokijskim Tokyo Dome. Magdalena Bieńkowska ma szansę na zdobycie dla naszego kraju czwartego tytułu Miss International. Pierwszą Polką, która go wygrała w 1991 roku była Agnieszka Kotlarska, kolejną w 1993 roku Agnieszka Pachałko. Ostatni raz tytuł ten zdobyła Małgorzata Rożniecka w 2001 roku.

My już trzymamy kciuki za Magdalenę! Z doświadczenia i obsweracji wiemy w końcu, że Polki są najpiękniejsze na świecie. Teraz trzeba o tym jedynie jeszcze przekonać do tego jurorów Miss International 2016! Zgadzacie się z nami?