To już za tydzień! Właśnie wtedy poznamy najpiękniejszą kobietę świata! Gala Miss Supranational 2016 będzie transmitowana na żywo już w piątek 2 grudnia w Polsacie.

POLECAMY: IZABELLA KRZAN debiutuje na Różach Gali 2016 [ZDJĘCIA]

Telewizja Polsat już dziś zaprasza na galę finałową Miss Supranational 2016. Blisko 80 najpiękniejszych kobiet z całego świata na jednej scenie! Która z nich zdobędzie tytuł i koronę Miss Supranational 2016? Z jakiego kraju będzie pochodzić? Przekonamy si już w najbliższy piątek.

CZYTAJ: FESTIWAL PIĘKNA 2016 Widzowie Polsatu wybiorą dwie Miss i jednego Mistera

Na gali finałowej Miss Supranational 2016, która odbędzie się w Krynicy Zdrój, panie zaprezentują się w sześciu odsłonach: w strojach narodowych, w czarnych sukniach glamour z kolekcji Kamila Hali, kostiumach, strojach sportowych, białych sukniach wieczorowych z kolekcji oraz złotych sukniach, które przywiozły z własnych krajów.

Nowej zwyciężczyni koronę przekaże zeszłoroczna Miss Supranational – Stephania Stegman. Wielkie telewizyjne show z udziałem najpiękniejszych kobiet będzie transmitowała Telewizja Polsat i zagraniczne stacje telewizyjne do ponad 100 krajów świata!

ZOBACZ TEŻ: MISS POLONIA 2016 Udało się wybrać następczynię Pauliny Krupińskiej!

Galę międzynarodowego konkursu piękności poprowadzą Davina Reeves i Ivan Podrez. Na imprezie nie zabraknie również wybitnych gwiazd muzycznych. Na scenie zaśpiewają: tegoroczny zdobywca Róży Gali Michał Szpak, zespół Pectus, Andrzej Cierniewski, duet Dharni oraz wokalista K-Leah.

Komu koronę przekaże panująca Miss Supranational 2015 Stephania Stegman z Paragwaju? Czy będzie to piękna reprezentantka Polski – Miss Polski 2015 Ewa Mielnicka? Przekonamy się już 2 grudnia!

Relacja na żywo w telewizji Polsat rozpocznie się o godzinie 20:05. Oglądajcie ją razem z nami!