To już dziś! Gala finałowa Miss Supranational 2016 odbędzie się już dziś wieczorem. Na żywo będzie transmitowała ją telewizja Polsat. Wielki koncert galowy rozpocznie się o godz. 20.05.

ZOBACZ: FESTIWAL PIĘKNA 2016 Widzowie Polsatu wybiorą dwie Miss i jednego Mistera

Na jednej scenie wystąpi aż 71 najpiękniejszych kobiet z każdego zakątka globu! Która z nich zdobędzie tytuł i koronę Miss Supranational 2016? W naszej GALERII zobaczcie zdjęcia wszystkich pięknych finalistek z całego świata. Niektóre z nich naprawdę przyleciały do Polski z drugiego końca globu!

POLECAMY: IZABELLA KRZAN debiutuje na Różach Gali 2016 [ZDJĘCIA]

Na gali finałowej Miss Supranational 2016, która odbędzie się w Krynicy Zdrój, panie zaprezentują się w sześciu odsłonach: w strojach narodowych, w czarnych sukniach glamour z kolekcji Kamila Hali, kostiumach, strojach sportowych, białych sukniach wieczorowych z kolekcji oraz złotych sukniach, które przywiozły z własnych krajów.

Nową Miss Supranational ukoronuje ustępująca najpiękniejsza kobieta świata - Stephania Stegman z Paragwaju. Z jakiego kraju będzie pochodzić Miss Supranational 2016? Czy będzie to piękna reprezentantka Polski – Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014?

CZYTAJ TEŻ: MISS POLONIA 2016 Udało się wybrać następczynię Pauliny Krupińskiej!

Odpowiedź na to pytanie poznamy już dziś wieczorem. Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:05 w telewizji Polsat. Wielkie telewizyjne show z udziałem najpiękniejszych kobiet stacja będzie transmitowała do ponad 100 krajów świata! Na imprezie nie zabraknie wybitnych gwiazd muzycznych. Na scenie zaśpiewają: tegoroczny zdobywca Róży Gali Michał Szpak, zespół Pectus, Andrzej Cierniewski, duet Dharni oraz wokalista K-Leah.

Z racji na fakt, że trzymamy rękę na pulsie to o wyniku plebiscyty powiadomimy Was również jutro na Gala.pl!