Miss Supranational 2017 już wybrana! Do konkursu zorganizowanego w Krynicy Zdrój stanęło aż 65 kandydatek z całego świata. Jednak to finalistka konkursu z dalekiej azjatyckiej Korei - Jenny Kim okazała się tą najpiękniejszą. Bez problemu przechodziła do kolejnych etapów plebiscytu: najpierw do grona 25 a potem 10 najładniejszych uczestniczek konkursu. Na końcu gali znalazła się w gronie piątki, z której wybrano tę najpiękniejszą. Koronę swojej następczyni przekazała jej ustępująca Miss Supranational 2016 – piękna Srinidhi Shetty z Indii.

Miss Supranational 2017 - wyniki

Miss Supranational 2017 - Jenny Kim z Korei, nie miała jednak łatwego zadania. W ostatniej piątce znalazły się piękne i egzotyczne miss z całego świata. Zachwycały młode kandydatki do tytułu z Kolumbii, Puerto Rico, Rumunii i Etiopii. To właśnie one będą nosiły tytuły wice-miss tegorocznego konkursu. Przez najbliższy rok to właśnie jednak urocza Jenny Kim z Korei będzie cieszyła się jednak koroną najpiękniejszej kobiety plebiscytu Miss Supranational 2017. Reprezentantka naszego kraju, Paulina Maziarz w konkursie zakwalifikowała się do finałowej dziesiątki. Nie znalazła się już jednak w top 5...

Konkurs po raz kolejny rozegrał się w Krynicy Zdrój. Wybory Miss Supranational 2017 były pierwszą w tym roku galą zorganizowaną w ramach Festiwalu Piękna. Już w sobotę wieczorem w ramach wydarzenia zostanie wybrany Mister Supranational a w niedzielę – Miss Polski 2017. Który z tych konkursów interesuje Was najbardziej?

Zobaczcie ZDJĘCIA z gali Miss Supranational 2017 w naszej GALERII ;-)