Miss Supranational 2019 odbędzie się w Katowicach. W piątek, 6 grudnia jury w składzie: Monika Lewczuk (zwyciężczyni konkursu z 2011 roku), Sandra Kubicka, Aleksandra Szwed i Mariusz Czerkawski spośród 77 kandydatek wybierze najpiękniejszą uczestniczkę. Polskę reprezentować będzie Kamila Świerc, Miss Polski z 2017 roku. Finałową galę poprowadzi międzynarodowy duet: prezenterka BBC, Anita Jones oraz zwycięzca "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” Damian Kordas. Jedenastą edycję konkursu piękności uświetnią artyści polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Kto wystąpi tego wieczoru? Gdzie i o której godzinie będzie można oglądać transmisję na żywo w telewizji? Odpowiedzi na te pytania poznacie poniżej. 

Miss Supranational 2019 – kto wystąpi? 

Miss Supranational odbędzie się po raz 11. Tegoroczną edycję konkursu piękności swoim występem otworzy Doda. 

Ktoś tu będzie Feniksem na scenie – oznajmiło tajemczno swoim fanom na Instagramie Doda

Występy królowej polskiej sceny muzycznej zaplanowano na godzinę 20:30 oraz 22:00. Poza świetnym show jakie bez wątpienia zagwarantuje wszystkim zgromadzonym w sali i przed telewizorami widzom, Doda, na scenie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zobaczymy również Piotra Cugowskiego i Aleksandrę Szwed. Swój nowy singiel zatytułowany "Acapella" zaprezentuję Czech Mikolas Josef, uczestnik Eurowizji 2018.

Miss Supranational 2019 – transmisja

Transmisja na żywo z finałowej gali Miss Supranational 2019 odbędzie się w piątek, 6 grudnia o godzinie 20:05 na antenie Polsatu. Dodatkowo, 13 grudnia o godz. 17:00 Polsat 2 nada powtórkę z wydarzenia.

ZOBACZ TAKŻE: Doda popłakała się podczas wywiadu w Polsacie. Wiemy, co doprowadziło ją do łez